Oceny Kia Rio II Sedan

Oceny Kia Rio II Sedan – wybierz silnik

Najnowsze oceny Kia Rio II Sedan

~docxent
Sedan 1.4 i 16V 97KM 71kW
Zależy kto szuka jakiego auta: Jeżeli wasze dziecko zdało prawo jazdy i chcecie mu kupić w miarę zrywne, ale nie za mocne autko aby się podszkolił w jeździe... to OK :) Jeżeli Potrzebujecie tak ze 2, góra 3 razy w tygodniu gdzieś przejechać autkiem na niedalekie odległości (w mieście lub poza nim, ew. tak jak ten przysłowiowy "Niemiec jeżdżący do kościoła :D" ) no to też jest w porządku. ALE: Jeżeli chcecie "tłuc" auto...
3,6
~Łukasz
Sedan 1.4 i 16V 97KM 71kW
Więcej opisałem w szczegółach więc warto otworzyć całą ocenę i poczytać. Sporę auto, jak dla mnie naprawdę ładne (ale o gustach się nie dyskutuję). Bardzo dobra cena - konkurencja jest droższa. Silnik bez rewelacji ale daje radę. To auto byłoby hitem gdyby nie skrzynia biegów. Najgorsza rzecz w tym aucie, w mojej opinii dyskwalifikuje to auto. Wsteczny chodzi swoimi drogami, biegi do przodu też raczej lipa. 1 i 2 za mocna, auto zrywa...
~autre2003
Sedan 1.5 CRDi 110KM 81kW
Dobra dynamika, elastyczność, niezła kultura pracy silnika, dobra ergonomia, dobre wyposażenie(wersja optimum),było by świetnie gdyby poprawić zawieszenie(tu moim zdaniem należało by się uczyć od Forda). Zużycie paliwa mogłoby też być troszkę niższe. Jeśli chodzi o stylistykę to zawsze kwestia gusty ale mnie się podoba, większości moich znajomych też ;).
~LarkInFlight
Sedan 1.4 i 16V 97KM 71kW
Na prawdę udane auto dla rodziny które oferuje dużo miejsca i nie jest drogie. Silnik na prawdę super choć oszczędny nie jest w porównaniu do diesli. Odwdzięczy się za to bezawaryjną obsługą i całkiem fajną dynamiką. Polecam.
~prz
Sedan 1.4 i 16V 97KM 71kW
Autko świetnie sie spisuje. Wrocilismy nim wlasnie z dluzszej trasy (3000km) i nie moge powiedziec na nie zlego slowa. Dwie niedoskonalosci jakie przychodza mi do glowy to: - nieco za słabe wyciszenie wnętrza (trzeba pogłaszać radio powyżej 100km/h) - bagażnik dźwięczy blachą przy zamykaniu (w przeciwieństwie do drzwi, które są fajnie wytłumione) Nie psuje to jednak w niczym ogólnego dobrego wrażenia.
~Marek
Sedan 1.4 i 16V 97KM 71kW
Ogólnie samochód ok, fajnie jeździ, fajnie wygląda, jest komfortowy i niedrogi. Za tą cenę trudno znaleźć coś z takim wyposażeniem, no chyba że dacię. Silnik rewelacja. W samochodzie segmentu B trudno znaleźć tak dobry silnik. Ogromny minus dla KIA to awaryjność (z mojego punktu widzenia) - po 1000km przekładnia kierownicza do wymiany. Założyli nową, na razie jest ok, ale było to dla mnie negatywne zaskoczenie - nigdzie w internecie nikt nie...
Dziennik kosztów dla Kia Rio II Sedan
6,3
~Aycron
Sedan 1.5 CRDi 110KM 81kW
za te pieniądze /Wersja- OPTIMUM/ naprawdę warto !!! Naprawdę b. dobre wyposażenie-prawie wszystko!Sinik110KM-235n/m,niskie spalanie,11,5do 100/km/h,klima , pełna elektryka bagażnik b, pojemny,/390l.-sedan-a w ogóle jest SUPER !!! Przejechałem już 11000km-bez zarzutu !!!
3,8
~Aycron
Sedan 1.5 CRDi 110KM 81kW
Za te pieniądze -dobre wyposażenie rozsądne spalanie, super osiągi, b.łądne nadwozie, b.duży bagażnik,-jedno czego nie mogę zrozumieć to nieufność do firmy KIA-Polacy są konserwatywni! A firma ma naprawdę wiele wspólnego z solidnością Japońską.
~automaniak
Sedan 1.4 i 16V 97KM 71kW
Szukałem małego, zgrabnego, ładnego i pojemnego sedanika z mocnym silnikiem i dobrym wyposażeniem. I znalazłem. KIA Rio w najnowszej wersji jest na bardzo dobrym poziomie, to nowoczesny i chyba bardzo niedoceniony model. Koreańczycy bardzo się postarali jeśli chodzi o jakość wykonania. Pewnie, że trochę mu brakuje do europejskich konkurentów ale śmiało można z nimi stawać do wyścigu.
~marcin
Sedan 1.4 i 16V 97KM 71kW
Wygodny, dopracowany samochód z nowoczesną i dynamiczną jednostką napędową, dającą dużo radości z jazdy. Ilość miejsca wystarczająca dla 4-osobowej rodziny z dwójką małych dzieci. W wersji sedan pojemny bagażnik. Ergonomia i jakość wykończenia wnętrza na wysokim poziomie. Niewielkie minusy za skrzynię biegów (wsteczny), wyraźne odgłosy silnika i opory powietrza przy większych prędkościach.
Kia Rio II Sedan