Oceny Kia Rio II Sedan 1.4 i 16V 97KM 71kW 2005-2010

Kia Rio II Sedan 1.4 i 16V 97KM 71kW 2005-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Kia Rio II Sedan 1.4 i 16V 97KM 71kW 2005-2010

~docxent
Sedan 1.4 i 16V 97KM 71kW
Zależy kto szuka jakiego auta: Jeżeli wasze dziecko zdało prawo jazdy i chcecie mu kupić w miarę zrywne, ale nie za mocne autko aby się podszkolił w jeździe... to OK :) Jeżeli Potrzebujecie tak ze 2, góra 3 razy w tygodniu gdzieś przejechać autkiem na niedalekie odległości (w mieście lub poza nim, ew. tak jak ten przysłowiowy "Niemiec jeżdżący do kościoła :D" ) no to też jest w porządku. ALE: Jeżeli chcecie "tłuc" auto...
3,6
~Łukasz
Sedan 1.4 i 16V 97KM 71kW
Więcej opisałem w szczegółach więc warto otworzyć całą ocenę i poczytać. Sporę auto, jak dla mnie naprawdę ładne (ale o gustach się nie dyskutuję). Bardzo dobra cena - konkurencja jest droższa. Silnik bez rewelacji ale daje radę. To auto byłoby hitem gdyby nie skrzynia biegów. Najgorsza rzecz w tym aucie, w mojej opinii dyskwalifikuje to auto. Wsteczny chodzi swoimi drogami, biegi do przodu też raczej lipa. 1 i 2 za mocna, auto zrywa...
~LarkInFlight
Sedan 1.4 i 16V 97KM 71kW
Na prawdę udane auto dla rodziny które oferuje dużo miejsca i nie jest drogie. Silnik na prawdę super choć oszczędny nie jest w porównaniu do diesli. Odwdzięczy się za to bezawaryjną obsługą i całkiem fajną dynamiką. Polecam.
~prz
Sedan 1.4 i 16V 97KM 71kW
Autko świetnie sie spisuje. Wrocilismy nim wlasnie z dluzszej trasy (3000km) i nie moge powiedziec na nie zlego slowa. Dwie niedoskonalosci jakie przychodza mi do glowy to: - nieco za słabe wyciszenie wnętrza (trzeba pogłaszać radio powyżej 100km/h) - bagażnik dźwięczy blachą przy zamykaniu (w przeciwieństwie do drzwi, które są fajnie wytłumione) Nie psuje to jednak w niczym ogólnego dobrego wrażenia.
~Marek
Sedan 1.4 i 16V 97KM 71kW
Ogólnie samochód ok, fajnie jeździ, fajnie wygląda, jest komfortowy i niedrogi. Za tą cenę trudno znaleźć coś z takim wyposażeniem, no chyba że dacię. Silnik rewelacja. W samochodzie segmentu B trudno znaleźć tak dobry silnik. Ogromny minus dla KIA to awaryjność (z mojego punktu widzenia) - po 1000km przekładnia kierownicza do wymiany. Założyli nową, na razie jest ok, ale było to dla mnie negatywne zaskoczenie - nigdzie w internecie nikt nie...
~automaniak
Sedan 1.4 i 16V 97KM 71kW
Szukałem małego, zgrabnego, ładnego i pojemnego sedanika z mocnym silnikiem i dobrym wyposażeniem. I znalazłem. KIA Rio w najnowszej wersji jest na bardzo dobrym poziomie, to nowoczesny i chyba bardzo niedoceniony model. Koreańczycy bardzo się postarali jeśli chodzi o jakość wykonania. Pewnie, że trochę mu brakuje do europejskich konkurentów ale śmiało można z nimi stawać do wyścigu.
Dziennik kosztów dla Kia Rio II Sedan 1.4 i 16V 97KM 71kW
~marcin
Sedan 1.4 i 16V 97KM 71kW
Wygodny, dopracowany samochód z nowoczesną i dynamiczną jednostką napędową, dającą dużo radości z jazdy. Ilość miejsca wystarczająca dla 4-osobowej rodziny z dwójką małych dzieci. W wersji sedan pojemny bagażnik. Ergonomia i jakość wykończenia wnętrza na wysokim poziomie. Niewielkie minusy za skrzynię biegów (wsteczny), wyraźne odgłosy silnika i opory powietrza przy większych prędkościach.
~garfieldlife
Sedan 1.4 i 16V 97KM 71kW
jak za taka cene w tej klasie naprawde bardzo dobrze - do tego sedan wyglada bardzo ladnie z przodu toyota z tylu jak subaru troszeczke - auto kupiłem czarne w bezowej tapicerce - prezentuje sie wtedy naprawde okazale
~Grzegorz
Sedan 1.4 i 16V 97KM 71kW
Całkiem przyjemne autko. Jak na tę wielkość to dosyć wygodne i nie najgorzej się prowadzi. Z minusów mały bagażnik.
~Bart3kk
Sedan 1.4 i 16V 97KM 71kW
Za tą cenę i wyposażenie i wygląd jak dla mnie zdecydowany lider klasy średniej niższej.
Kia Rio II Sedan