Lista ocen Kia Rio III Hatchback 5d (30) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~TomS
Hatchback 5d 1.4 DOHC CVVT 109KM 80kW
Auto użytkowane od nowości (2015). Pierwsze trzy miesiące spalanie na poziomie 6,8-6,9l /100km. Po trzech miesiącach średnie spalanie na poziomie 6,3-6,4 / 100km. Spalanie przy dość ekonomicznej jeździe (drogi lokalne 70%, miasto 20%, autostrady i ekspresówki 10%). Fatalny lakier (lekkie puknięcie i zostaje odprysk), fatalna jakość plastyków we wnętrzu, niewygodne fotele - szczególnie odczuwalne podczas dłuższych tras. Bardzo mały bagażnik....
~zalmen3
Hatchback 5d 1.2 DOHC CVVT 85KM 63kW
Auto jeżdżone praktycznie wyłącznie w trasie i w większości ekspresówkami/autostradami. Przy jeździe w takich warunkach do 120 km/h spalanie jest trochę ponad 5,5 litra (dokładnie 5,52), natomiast kilka wizyt w dużym mieście pozwala mi powiedzieć, że zużycie wzrasta w takim przypadku do 6,5 litra. Minimalnie, przy bardzo rekreacyjnej trasie zwykłymi krajówkami i powiatówkami udało mi się zejść do 4,8 litra na jednym baku, a inne tego typu...
~Krzysztof.O
Hatchback 5d 1.4 DOHC CVVT 109KM 80kW
Autko nie należy do awaryjnych ,są droższe części jak i tańsze .Jak każde auto trzeba regularnie serwisować .Jak bym chciał bardzo tanio to bym sobie rower kupił. Dość drogo wyszły mnie amortyzatory na tył i wymiana rozrządu.Ceny klocków i tarcz do zniesienia.
~Mariusz
Hatchback 5d 1.2 DOHC CVVT 85KM 63kW
Jak się delikatnie obchodzi z gazem, stopa tylko delikatnie dotyka pedalu gazu to do predkosci 110 jest wysmienicie. Powyzej tej predkosci i jak wcisne mocno gaz to bierze jakies 1-1,5 l wiecej
~Caffy
Hatchback 5d 1.4 DOHC CVVT 109KM 80kW
Ekonomiczne - nie trzeba się jakoś specjalnie starać aby zużycie paliwa było niskie. Trzeba się naprawdę postarać (albo być niedzielnym kierowcą) żeby spalanie przekroczyło 6,5 l/100km
~Markiewicz R.
Hatchback 5d 1.2 DOHC CVVT 85KM 63kW
Co można powiedzieć o kosztach utrzymania auta na gwarancji. Opłaty ubezpieczeń + koszty przeglądów + cena paliwa. na szczęście nie trzeba płacić za naprawy gwarancyjne.
0,0
~AtB
Hatchback 5d 1.4 DOHC CVVT 109KM 80kW
Właśnie przejechałem swoje pierwsze 1800km. Wrażenia bardzo dobre. Spalanie na poziomie 6.2 l/100km. Według zaleceń producenta nie przekraczałem 4000 obr/min. i prędkości 120km/h.
~gosc
Hatchback 5d 1.4 DOHC CVVT 109KM 80kW
Producent podaje w trasie ponizej 5 w miscie ponad 7. Moje wyniki to 5,5 w trasie (jazda max 80km/h bez wyprzedzania) w miescie okolo 10 !
~Bortek
Hatchback 5d 1.2 DOHC CVVT 85KM 63kW
silnik mógłby troszeczkę mniej palić. Na takich samych trasach punto z silnikiem 1,2 16V paliło ok 0,5 litra mniej. Jeżeli jeździ się spokojnie nie jest żle
~Marco
Hatchback 5d 1.4 DOHC CVVT 109KM 80kW
średni temperament, Rio rekompensuje niskim spalaniem, na trasie komputer pokazuje 4,9 litra na 100km.Jazda miejska to 6 lub 7 litrów na 100km
Kia Rio III Hatchback 5d