Lista ocen Kia Rio III Hatchback 5d 1.2 DOHC CVVT 85KM 63kW 2011-2014 (16) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mariusz
Hatchback 5d 1.2 DOHC CVVT 85KM 63kW
na autostradzie przy wiekszych predkosciach troche glosniej, ale to w wiekszosci aut tak jest, nie przeszkadza zbytnio, mozna podglosic radio :) w miescie i przy nizszych predkosciach wogole nie slychac silnika, zdarzylo mi się że 2 razy kluczyk przekrecilem bo nie spojrzalem na wskazowke obrotomierza, ze juz silnik chodzi :)
~Sebastian - Pucek
Hatchback 5d 1.2 DOHC CVVT 85KM 63kW
I tutaj bym oczekiwał więcej... Szum z nadkoli jest dość wyczuwalny. do tego nieźle szumią klocki podczas tarcia o tarcze przy hamowaniu. Nie wiem skąd ta przypadłość. Może przy wymianie na inne klocki będzie ciszej... wciąż jeżdżę na fabrycznych. Silnik cichutki.
~KobiBe
Hatchback 5d 1.2 DOHC CVVT 85KM 63kW
Na postoju pracę silnika można ocenić tylko na podstawie uniesionych wskazówek zegarów. Podczas jazdy nic nie szumi, nic nie gwiżdże. "Głośno" robi się tylko przy wyższych obrotach silnika.
~Kierowca
Hatchback 5d 1.2 DOHC CVVT 85KM 63kW
NA postoju totalna cisza, potem słychac opony. Powyżej 100km/h opony + owiewający wiatr. Po przekroczeniu 110/120 zaczyna dźwięczeć silnik ale bez przesady, nie ma tragedii.
~Markiewicz R.
Hatchback 5d 1.2 DOHC CVVT 85KM 63kW
Przy małych prędkościach jak i jeździe po mieście cicho.Gorzej przy prędkości 100 kilometrów na godzinę i ponad .
~zalmen3
Hatchback 5d 1.2 DOHC CVVT 85KM 63kW
Czasami mam wrażenie, że mogło by być trochę ciszej, ale w porównaniu do mojego poprzedniego samochodu jest bardzo dobrze.
~Krzysiek
Hatchback 5d 1.2 DOHC CVVT 85KM 63kW
W tej klasie samochodu - świetnie. Spokojnie można słuchać nawet klasyki z odtwarzacza i piano pianissimo też słychać ;-)
~KSP
Hatchback 5d 1.2 DOHC CVVT 85KM 63kW
Byłoby doskonale gdyby nie trzaski deski rozdzielczej zimą przy jeździe po nierównościach, zanikające zresztą po jakimś czasie.
~pstuszi
Hatchback 5d 1.2 DOHC CVVT 85KM 63kW
Powiem tak, 120km/h radio na 6 z 40 i slysze co mowi pasazer siedzacy z tylu jak i wiadomosci w radio :D
Dziennik kosztów dla Kia Rio III Hatchback 5d 1.2 DOHC CVVT 85KM 63kW
6,7
~Bortek
Hatchback 5d 1.2 DOHC CVVT 85KM 63kW
Jest dobrze wyciszony, nie słychać \"wycia\" silnika czy innych dziwnych dźwięków.
Kia Rio III Hatchback 5d