Lista ocen Kia Rio III Hatchback 5d 1.1 WGT 75KM 55kW 2011-2014 (7)

~KiaRio
Hatchback 5d 1.1 WGT 75KM 55kW
Kia Rio III z silnikiem diesla 1.1 crdi jest naprawdę ciekawym samochodem. Bezawaryjność to ogromny plus. Kia jest też bardzo tania w utrzymaniu.
2,5
~tarkowski
Hatchback 5d 1.1 WGT 75KM 55kW
ospała niemrawa jednostka rozpędza pojazd w tempie przesuwających się kontynentów, osiągnięcie 80 km/h i daje wyraźnie, że więcej będzie trwało wieki, klekot jak z maszyny do szycia, wibracje (Silnik)
~Rio
Hatchback 5d 1.1 WGT 75KM 55kW
Mimo, że silnik jest mały, naprawdę świetnie się sprawuje. Polecam do miasta jak i na trasy. Wystarczy odpowiednio dbać o serwis olejowy i samochód naprawdę służy, ja wymieniam olej i filtry co 10 tys km i cały czas jeżdżę bezawaryjnie. (Silnik)
~KiaRio
Hatchback 5d 1.1 WGT 75KM 55kW
Polecam samochód Kia Rio 3 z silnikiem 1.1 CRDI. Przed zakupem tego samochodu miałem wielkie obawy, na Internecie nie znalazłem za dużo opinii na temat tego silnika. Moje wrażenia są bardzo dobre, śmiało mogę polecić ten samochód z tym silnikiem. Wiadomo dla osób, które lubią szybko/bardzo dynamicznie jeździć ten silnik będzie zbyt słaby. Osobiście codziennie pokonuje nim trasę 20 km i miasto 5-10 km. Naprawdę gorąco polecam.
~Kia
~Kia