Lista ocen Kia Rio III (43)

~KobiBe
Hatchback 5d 1.2 DOHC CVVT 85KM 63kW
Samochód użytkuję od 2 lat, więc myślę, że moja ocena będzie obiektywna i poparta jakimiś praktycznymi uwagami. Główne kryteria, jakimi kierowałem się podczas zakupu tego samochodu zostały spełnione niemalże w 100%. Samochód miał fajnie wyglądać, być oszczędny, dobrze wyposażony oraz tani w utrzymaniu i to wszystko w rozsądnej cenie. Ważna była również 7 letnia gwarancja, która do końca obowiązywania obejmuje niemalże najważniejsze podzespoły....
~zalmen3
Hatchback 5d 1.2 DOHC CVVT 85KM 63kW
Samochód prosty, relatywnie tani w zakupie i utrzymaniu i rozsądnie spalający przy spokojnej jeździe. Na plus dość bogate wyposażenie już w średniej wersji L, którą posiadam.
~kierowca
Sedan 1.2 DOHC CVVT 85KM 63kW
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Bardzo dobrze spasowane elementy w środku, bardzo cicho w aucie w czasie jazdy. Auto jest montowane w Korei, łącznie z fabrycznie zamontowaną klimatyzacją. Komfort jazdy, fotele super wygodne i rewelacyjnie wyprofilowane jak dla mnie i dla rodziny. No i spory bagażnik. Zestaw audio dobrze gra w trasie, ale głośniki chyba nie są z najwyższej półki? Ogólnie bardzo, bardzo fajne auto.
~Mariusz
Hatchback 5d 1.2 DOHC CVVT 85KM 63kW
Zanim kupiłem to autko objezdzilem konkurencję, w tej cenie nie znalazłem żadnego z takim wyposazeniem. Zarówno ja jak i moja rodzina jestesmy mile zaskoczeni. Autko bardzo dobrze się spisuje, nie żaluję ze je kupiłem. Wzbudza zainteresowanie bo czasami ktos podejdzie i pooglada, zapyta, pocmoka ze za takie pieniazki mozna takiego samochodzika kupic. Jeszcze jak by byly podgrzewane spryskiwacze przedniej szyby i mozna bylo tempomat dokupic na...
~Krzysiek
Hatchback 5d 1.2 DOHC CVVT 85KM 63kW
Jak dla mnie super auto. Na równi stawiam to, że jest ekonomiczne, wygodne i PIĘKNE. W środku bardzo czytelne zegary. W nocy wnętrze ładnie oświetlone - nie ma problemu ze znalezieniem odpowiednich przycisków. Bardzo dobra sprawa z \"telefonem w kierownicy\" - praktyczne i bezpieczne. Naprawdę polecam to auto. Moim zdaniem najlepsze w swojej klasie.
~tomasz
Sedan 1.2 DOHC CVVT 85KM 63kW
Jestem zachwycony autem. Miałem dotychczas do czynienia z Peugeotem 207, Toyotą Auris, Toyotą Aygo, Volkswagenem Passatem oraz Oplem Astrą, jednak to auto naprawdę kładzie na łopatki wszystkie powyższe, włącznie z toyotą auris, która w cenie 20 tys wyższej nie oferuje nic ponad to, co mam w Kiance
~Bortek
Hatchback 5d 1.2 DOHC CVVT 85KM 63kW
świetny samochód, ładny i wyróżniający się na tle \"nudnej\" konkurencji - ma to coś co przykuwa wzrok ;) Już kilka razy zdarzyło mi się że ktoś podszedł i chciał obejrzeć samochód - przy innych samochodach to mi się nie zdarzało :) Samochód jest dobrze wykonany i z dobrych jakościowo materiałów. Jest nieźle wyposażony, nawet wersja L ma już sporo fajnych rzeczy. Jeżeli drugi raz miałbym wybierać samochód byłoby to na pewno Rio
~pstuszi
Hatchback 5d 1.2 DOHC CVVT 85KM 63kW
Wersja XL ma wszystko czego dziś można chcieć od auta, Diody do jazdy dziennej, doswietlanie zakretow, automatyczna klima, wielofunkcyjna skorzana kierownica, bluetooth, skladane podgrzewane z funkcja kierunkowskazow lusterka, 6 poduszek, ESC, VSM, HAC, i masę innych ważnych rzeczy jak i "pierdolow" umilajacych zycie :D
~Markiewicz R.
Hatchback 5d 1.2 DOHC CVVT 85KM 63kW
Słaby silnik. Duża utrata mocy podczas jazdy z włączoną klimatyzacją Niezależnie czy jest włączona klima czy nie trzeba często redukować biegi W ocenie mechaników jest to fabrycznie żle dobrany silnik i moment obrotowy do wagi i potrzeb tego modelu. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Kia Rio III
~Sebastian - Pucek
Hatchback 5d 1.2 DOHC CVVT 85KM 63kW
Auto super biorąc pod uwagę aspekty finansowe, użytkowanie autka w mieście, jakość wykonania.