Lista ocen Kia Rio IV Hatchback 5d (12) - Ergonomia

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzesiek
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
O dziwo bardzo wygodny samochód i nie uważam aby fotele miały za małe podparcie boczne. Może w oparciu ale nie siedzisku. Nie żałowałem sobie zakrętów i nie żałowała mi żona wrażeń. Ale to przy tym silniku nadal autko miejskie więc kubełki mogły by tylko utrudnić wsiadanie. Wygodnie i pomimo obniżenia fotela, cofnięcia go, nadal można ustawić kierownicę góra dół i przód tył oraz wszystkie przyciski pod ręką. Wszystkie. Dlatego że po pierwsze...
~mmmmmmmsssss
Hatchback 5d 1.4 DOHC 100KM 74kW
Guziki fizyczne obok ekranu dotykowego, duży plus.. wiele aut ma prawie wyłącznie ekran co jest beznadziejne bo weź coś traf podczas jazdy. Powodem dla ktorego nie dam 5/5 jest guzik głośności na kierownicy. W audi miałem taką 'rolkę' którą mogłem BARDZO dużo przygłośnić lub zciszyć NAGLE. Tutaj mam taki pstryczek zwalony którym nie da się tego zrobić.
~Posiadacz
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Schowków nie za dużo, te z tyłu są bardzo małe tylko na butelkę, bagażnik jeden z większych w segmencie ale ogólnie to 325l na co dzień jest dobrze o ile nie musimy wozić wózka, w trasę gorzej, 2 osoby się zapakują bez problemu zawsze mamy tylna kanapę, 4 osoby już gorzej może być ciężko tylko trzeba rozsądnie zaplanować przestrzeń
~MazRio
Hatchback 5d 1.4 DOHC 100KM 74kW
Tu też nie mam uwag. Wszystko jest sterowane intuicyjnie. Jak na auto z 2018 dobry system. Ekran dotykowy, z fizycznymi przyciskami, Android Auto czy Aple CarPlay. Wszystko działa i nigdy się nie zawiesiło. Plastiki są okrutnie twarde, ale dobrze spasowane i nie skrzypią.
~frogger
Hatchback 5d 1.4 DOHC 100KM 74kW
Bardzo dużo różnych schowków. W każdych drzwiach da radę włożyć butelkę z wodą (0,5 L), oraz inne drobiazgi. Schowek na okulary w podsufitce też jest w aucie - wszystkim tym bardzo na plus.
~Paweł
Hatchback 5d 1.4 DOHC 100KM 74kW
Wszystko na miejscu, a najważniejsze funkcje na kierownicy. Żadne panele i sterowanie z ekranu, każda funkcja ma swój guzik i to jest to.
~Mihály H.
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
all together everything on its place, may be the right scroll button is a bit too far
~Zadowolony
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Wszystko co potrzebne jest tylko schowków brakuje ale w kompaktach to nie ma większego znaczenia
~Andrzej E.
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Bez zarzutu. Obsługa auta dziecinnie prosta i przyjemna.
Dziennik kosztów dla Kia Rio IV Hatchback 5d
6,8
7,3
~Artur
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
bardzo mi się podoba, szczególnie wielofunkcyjna kierownica
Kia Rio IV Hatchback 5d