Lista ocen Kia Rio IV Hatchback 5d (14) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Posiadacz
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
2 osoby + bagaż jest okej bez zarzutu, 4 osoby też, trochę gorzej z bagażnikiem ma 325l ale da radę , 5 osób się zmieści ale będzie ciasno nie ma tunelu prawie płasko Miejsca na nogi jest wystarczająco z lekkim zapasem trochę gorzej niż w Skodzie Superb na głowę miejsca jest wystarczająco bez cudów, mam 178cm
~frogger
Hatchback 5d 1.4 DOHC 100KM 74kW
Gdy z przodu wsiądą dwie wysokie osoby to z tyłu brakuje miejsca na nogi pasażerom. Ogólnie z przodu za kierownicą zasiądzie wysoki jak i niski kierowca. Przestrzeni jest sporo z przodu na nogi.
~Grzesiek
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
BARDZO POZYTYWNE ZASKOCZENIE. Rodzina 2+1, 190 i 175 cm + 7 latka w foteliku. Sprawdziliśmy każdy układ siedzenia pod siebie, i każdy miał miejsce na nogi i łokcie.
~MazRio
Hatchback 5d 1.4 DOHC 100KM 74kW
Jak na takie małe autko jest dużo miejsca. 4 dorosłe osoby spokojnie się mieszczą, Karoseria jest jednak na tyle wąska, że w 5 nie da się jechać.
~Paweł
Hatchback 5d 1.4 DOHC 100KM 74kW
To jest małe autko, więc nie ma co spodziewać się fajerwerków, ale w modelu rodziny 2+2 (z czego są 2 foteliki) w zupełności wystarcza.
~Janusz
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Miejsca tyle, że nie ustępuje kompaktom, wcześniej jeździłem hyundaiem I30, nie odczuwam różnicy.
~Paweł
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Przy moim wzroście 196cm miałem trochę obaw, jednak zupełnie niepotrzebnie. Samochód przestronny i wygodny.
~Artur
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Wyższy kierowca może mieć mało miejsca nad głową, ja mam 170 cm więc nie narzekam. Z tyłu nie podróżowałem
~mmmmmmmsssss
Hatchback 5d 1.4 DOHC 100KM 74kW
5/5 oczywiście jak na auto tej klasy bo bagażnik mały a z tyłu miejsca dla pasażerów też mało
~Pablo
Hatchback 5d 1.2 DOHC 84KM 62kW
Przestrzeń zaskakująco dobra, prawie tak jak w aucie „klasy golfa”
Kia Rio IV Hatchback 5d