Lista ocen Kia Sephia I Sedan 1.6 i 80KM 59kW 1995-1998 (16) - Silnik

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wlad
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
Bardzo przyjazne auto za niewielkie pieniądze, wyposażone (klima, pełna elektryka, wspomaganie) co jest rzadkością w autach tej klasy. Silnik niestety bierze olej, ale to chyba wina eksploatacja przez poprzedniego właściciela (ja tak przejechałem już 140000 km i nie ma znaczącego pogorszenia) Silnik jest w miarę żwawy i nawet na gazie pozwala dynamicznie jechać ( na autostradzie 185 km/h i jeszcze nie było do dechy), ale to już zbyt duża...
~Wola
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
Silnik nie jest najgorszy, dosyć elastyczny, ale żeby wyprzedzić trzeba użyć wysokich obrotów. Możliwe, że w moim aucie jest coś feralnego bo silnik daje o sobie znać już nawet poniżej 3000obr/min.
~galoper
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
GTX - 105 KM. nieźle sie zbiera. duże auta mają ze mną problemy. chyba że to jakiś 3-litrowiec w benzynie. max jaki jechałem to 195 (2 osoby)
~nowik
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
Silnik super żadnych usterek poprostu rakieta na tą pojemność jestem bardzo zadowolony
~Boniek
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
Autko rwie się do jazdy...pokazuje charakter. Silnik bez wymiany chodzi płynnie i spokojnie.
~wojciech_n2
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
Jak kupiłem to auto to miało już przebieg 200000 ja zrobiłem 20000 a silnik pracował idealnie
~Maylo
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
Naprawdę dobre silniki, po 230000km nigdy nie miałem problemu.
~Szyszon
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
Poza drobnymi usterkami silnik pracował bardzo dobrze. Naprawdę dobra maszyna
~NastaeK
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
Świetnie się spisuje zarówno na niskich jak i na wysokich obrotach.
~Użytkownik Sephi
Sedan 1.6 i 80KM 59kW
Ładnie idzie do przodu, ale niestety ma już swoje kilometry
Kia Sephia I Sedan