Lista ocen Kia Sephia II 1.5 i 16V GL 88KM 65kW 2000-2002 (24) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~michaljeczak@wp.pl
Sedan 1.5 i 16V GL 88KM 65kW
Przód troche do zewnątrz no ale mysle ze to kwestia opon.... kupiłem auto z oponami "HANKOOK" nie wiem co to po drugie są prawie łyse... do tej pory ich nie zmieniałem Chce dodać że auto ma z tyłu WIELOWACHACZOWE :D zawieszenie :D w tej klasie za tą cene to rzadkosc auto z rocznika 1999 raczej wogole niespotykane
~Tadeusz ted5@poczta.onet.pl
Sedan 1.5 i 16V GL 88KM 65kW
Świetnie sie prowadzi w zakretach i trzyma drogi. Zawieszenie na pusto twarde a komfortowe dopiero przy obciażeniu :) i w sumie tak powinno byc. Fenomenalna ładownośc 640kg i to według danych homologacji !!!! 5osob i 300kg bagażu
~tęskniący za Kijanką
Sedan 1.5 i 16V GL 88KM 65kW
Auto prowadziło się precyzyjnie, na polskie drogi ani za sztywne, ani za miękkie. Hamulce wystarczające w zupełności, aczkolwiek mogłyby być mocniejsze jeśli ktoś bardziej ciśnie.
~Tomaas
Sedan 1.5 i 16V GL 88KM 65kW
Jak na polskie drogi, bardzo dobrze, ani za miękko, ani za twardo... zapewnia sensowny komfort jazdy a jednoczesnie nie trzeba się obawiać mniejszych dziur.
~konkwistador@op.pl
Sedan 1.5 i 16V GL 88KM 65kW
Miesiąc temu wymieniłem wahacze,tuleje,sprężyny, inne i teraz auto już nie pływa jak wcześniej-cóż takie mamy dziury w naszych drogach...
~deutschland@o2.pl
Sedan 1.5 i 16V GL 88KM 65kW
Elegancko sie trzyma drogi zresztą zawieszenie ma fokusowskie nic dodać nic ująć. Tylko oponki zmieniłem z seryjnych na firmowe super sie trzyma.
~blaseone@poczta.onet.pl
Sedan 1.5 i 16V GL 88KM 65kW
podoba mi się układ kierowniczy ,zawieszenia zdecydowanie za miękkie ,a przy komplecie pasażerów często tylne "chlapaki" ocierają o drogę
~Kedaar
Sedan 1.5 i 16V GL 88KM 65kW
nie zachwyca, bez abs ma tendecje do wpadania w poslizg przy hamownaiu zdecydownaie wieksze niz np stary dobry polonez.
~jacekzom@poczta.onet.pl
Sedan 1.5 i 16V GL 88KM 65kW
Wspomaganie kierownicy troche a silne. Prowadzi sie bardzo poprawnie. Opony koranskie od razu wymienilem na polskie.
~jjarek1962, jjarek@kki.net.pl
Sedan 1.5 i 16V GL 88KM 65kW
Bardzo dobrze trzyma się drogi, niestety po prawie dwuletnim użytkowaniu pod obciązeniem zaczyna siadać coraz głębiej tył samochodu.