Ocena kierowcy - Kia Soul I Crossover

lolek, 13 lat temu
Silnik 1.6 CRDI VGT 128KM 94kW
Rok produkcji 2010
Kia Soul I Crossover 1.6 CRDI VGT 128KM 94kW 2009-2011 - Oceń swoje auto
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z zakupu, szukałem przestronnego auta z wyższym nadwoziem
Jak dla mnie jest super. Pracuje cicho nic nie słychać, dużo osób pisało że jest głośno w środku, nic takiego nie odczuwam.
Biegi wchodzą bardzo dobrze, może wsteczny troszkę dziwnie ale to chyba tylko mi się wydaje:)
Na oblodzonej drodze trochę zarzuca tył ale to raczej źle dobrane opony z mojej strony choć jak jest lód to ciężko żeby troszkę nie woziło. Na czarnym asfalcie bardzo dobrze trzyma się drogi nie buja, zawieszenie dość sztywne ale mi nie przeszkadza:)
Rewelacja, przy wzroście prawie 2m naprawdę super. Choć czujniki cofania mile widziane, ale to kwestia wprawy
Wszystko na swoim miejscu, sterowanie radiem z kierownicy super.
Bardzo szybko się nagrzewa, nie ma problemu z odparowanie przedniej szyby
Z przodu jak i z tyłu jak dla mnie baaaardzo dużo miejsca, jednak coś za coś bagażnik natomiast troszkę za mały, ale to już kwestia kto co potrzebuje
Jak dla mnie cicho sza. Sporo osób pisze że głośno że stuka, to niech kupią sobie merca albo audi i zobaczymy czy będzie dużo lepiej, cenowo z pewnością:)
W sumie nie jest źle średnie wychodzi mi ok. 8 litrów z czego miasto 70%. Na dłuższej trasie jeszcze nie próbowałem ale myślę że będę miło zaskoczony, chyba:)
Ja za tą cenę moim zdaniem opłaca się. Nie wiem czy znajdziemy coś lepszego i lepiej wyposażonego
Za krótko żeby coś pisać
Za krótko żeby coś pisać