Ocena kierowcy - Kia Soul I Crossover

Silnik 1.6 CRDI VGT 128KM 94kW
Rok produkcji 2009
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Kia Soul I Crossover 1.6 CRDI VGT 128KM 94kW 2009-2011 - Oceń swoje auto
Auto idealne do miasta i na średnie trasy dla 2-3 osób na pokładzie. Przejechaliśmy nim naprawdę kupę kilometrów bez niespodzianek.
Nie mam uwag - robi co ma robić i nie hałasuje jak inne diesle. Mocy jest pod dostatkiem aczkolwiek to nie jest auto wyścigowe i tak na to należy patrzeć.
Działa. Potrafi się zaklinować pomiędzy 1 a R - może taka uroda. Problemu z tym nie ma, po prostu trzeba wyrwać lewarek na siłę, ale jest to wada.
Nie mam uwag - auto jest wysokie więc i tak nie nadaje się do rajdów po serpentynach. Prowadzi się dobrze.
Wszystko ok, ale z czujnikami jeszcze lepiej. O ile działają :) Ogólnie tylne słupki stanowią problem przy cofaniu - dają duże martwe pole.
Wszystko pod ręką - trochę irytuje podświetlanie zegarów - brak możliwości przyciemnienia. Trochę brakuje większej ilości schowków. Popielniczka ala wiaderko mnie rozwaliła totalnie :)
Działa jak należy - po prostu, żadnych fajerwerków ale i żadnych wad.
Wygodnie, wysoko i dużo miejsca. Bagażnik wystarczający. Tapicerka cokolwiek... taka sobie :) Nie ma uczucia siedzenia w tramwaju.
Jest dobrze - dopiero przy szybkiej jeździe autostradowej wiatr słychać bardziej. Diesel ale z miłym pomrukiem.
Nic specjalnego - lać paliwo, przeglądy robić, lać paliwo. Normalka - pali zwyczajnie 6-7 litrów.
Odpowiednia.
Czujniki parkowania padły ot tak, skrzynia potrafi się zblokować, ale bardzo rzadko i odblokowanie nie jest problemem. Zarówki H4 lecą jak szalone, nie wiem czemu. Poza tym przy tym przebiegu nic specjalnego.
Brak

On - zużycie paliwa dla silnika 1.6 CRDI VGT 128KM 94kW [l/100km]