Lista ocen Kia Sportage I Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW 1994-2002 (52)

~j.s.
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
Autko funkcjonalne,bardzo mało awaryjne,tanie w eksploatacji jężdżę nią już 12 lat.
4,1
~wojtek
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
15 literkow, miasto i taplanie w blocie przy 4&4, gdy ostro dostaje autko w tylek (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
3,1
~Mario
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
Zawieszenie z przodu ok tył niestety sztywny most który lubi się posypać i to chyba najłabszy punkt tego samochodu oprócz sprzęgiełek pneumatycznych które wypijają całą wodę z kałuż , ręczne zamienniki też lubią się posypać (Układ jezdny)
3,4
~Kosiara
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
Kiepskie przyśpieszenie, zaczyna dobrze pracowac powyżej 3000 obrotów (Silnik)
~fibio@vp.pl
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
Samochód eksplaatowany intensywnie w każdych warunkach nigdy mnie nie zawiódł. Po wyjeździe z salonu natychmiast zmieniłem opony, oferowane w standarcie psują tylko frajdę z jazdy tym udanym samochodem
2,5
~onn
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
Nie polecam tego auta bardzo awaryjne i drogie w utrzymaniu.
~Borewicz
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
automat.zmienia biegi wtedy,kiedy trzeba.nie szarpie. (Skrzynia biegów)
~zywcem@wp.pl
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
Jestem bardzo ale to bardzo mile zaskoczony tym samochodem. Idealny na Polskie dziurawe drogi. Wygodny i jeszcze z klimatyzacją. Silnik nie powala osiągami, ale nie o to chodzi w takim samochodzie choć przyznam, że jest bardzo elastyczny. Ceny części jak do pospolitej astry czy golfa. Dużo zamienników.
3,3
~marek020261@wp.pl
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
Słabo przyśpiesza na niskich biegach, przy klimie wręcz się dławi (Silnik)
3,5
~troktan
Standard 2.0 i 16V 128KM 94kW
Samochód posiadam 10 lat i przynajmniej 2-3 razy w roku jedzie na lawecie do serwisu - immobilajzer traci kod.Niestety serwis w Bielsku Białej nie może sobie w żaden sposób poradzić. Ani go usunąć, ani naprawić. I już sam nie wiem czy go sprzedać czy puścić do jeziora.Każdemu odradzam taki zakup.Miałem już prawie 30 samochodów ale takiego bubla jeszcze nie. (Bezawaryjność (drobiazgi))
Kia Sportage I Standard