Oceny Kia Sportage I

2,8
~Adam
Standard 2.0 i 16V 118KM 87kW
Kia Sportage I
Nie polecam samochodu z tego rocznika, ale to nie znaczy, że odradzam nowych egzemplarzy
~and
Standard 2.0 TD 83KM 61kW
Kia Sportage I
za te pieniądze niezły pojazd na każde warunki , wspaniale jeżdzi się zimą ,doskonały napęd szybka reakcja 4WD , następny model może neżle namieszć w tym segmencie
~Emil
Kia Sportage I
z tego co się oriętowałem części nie są zbyt drogie
~krzysioww
Kia Sportage I
Ogólnie za niedużą kase można mieć terenowe auto, ma rame, 4x4 i reduktor, duży wykrzyż kół i wystrczającą ilość koników. Jest wymagająca, trzeba dbać o krzyżaki, wielowypusty wałów, pilnować osłon przegubów i jeszcze kilka innych rzeczy. W zamian wyjeżdża naprawdę z duuużych dziur i duuużego błotka bez pomocy kolegów. Lubie ją, ale sprzedam, bo potrzebuje większy sprzęt.
~las7@vp.pl
Kia Sportage I
kia sportage jest tanim samochodem a może sprawić cuda w terenie, jest na ramie dzięki czemu jest bezpieczny.Ma niezły wypas i wygląd.Zeby nie te problemy z napędami to byłby bardzo dobrze sprzedawany.Ja jeżdze dużo po lesie i terenie i górki 60% to nic wielkiego.Nie miałem poważniejszych awarii.Na gazie chodzi bez zarzutów.Ma mały bagażnik.
2,5
~proficz@akces.biz
Standard 2.0 i 95KM 70kW
Kia Sportage I
tragedia z przednim napędem, abs-em i ogólnie serwisem, który nie może się dogadać z centralą w Warszawie.
~zywcem@wp.pl
Kia Sportage I
Jestem bardzo ale to bardzo mile zaskoczony tym samochodem. Idealny na Polskie dziurawe drogi. Wygodny i jeszcze z klimatyzacją. Silnik nie powala osiągami, ale nie o to chodzi w takim samochodzie choć przyznam, że jest bardzo elastyczny. Ceny części jak do pospolitej astry czy golfa. Dużo zamienników.
~fibio@vp.pl
Kia Sportage I
Samochód eksplaatowany intensywnie w każdych warunkach nigdy mnie nie zawiódł. Po wyjeździe z salonu natychmiast zmieniłem opony, oferowane w standarcie psują tylko frajdę z jazdy tym udanym samochodem
~marcin_standerski@wp.pl
Standard 2.0 i 95KM 70kW
Kia Sportage I
Pozytywnie oceniam swój samochód.Jest to auto terenowe i nie można na nie patrzeć przez pryzmat szybkiej sportówki lub komfortowej limuzyny.Spełnia swoje zadania bez zarzutu.
~kmk/w-wa
Kia Sportage I
Jak na 10 letni samochód sprawuje się dobrze - i na szosie i w terenie. Na rajdy nie jeżdżę ale jeżdże 100-we dziennie z czego 10% kiepskimi polnymi drogami. Dobrze sobie radzi z błotem, sniegiem, krawężnikami.