Oceny Kia Sportage II

Najnowsze oceny Kia Sportage II

2,6
~Stan
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
Auto jako drugie do domu, do lasu i na zakupy, zimą nie polecam zarzuca tyłem niestabilne prowadzenie, problemy z klimą i ogrzewaniem, słuchać opony, nie polecam na autostradę głośny i męczący powyżej 120 km/h, po 150 km/h wpada w wibracje jakby ciszej, max 170 pociągnie ale nie warto, wszystko huczy, spalanie tragiczne gdyby nie gaz dawno byłbym bankrutem, słabe radio odbiera tylko w mieście, płynnie chodzi skrzynia biegów ale brakuje 6...
~paffti
SUV 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW
Moje wszystkie obawy na temat tego konkretnego auta jak i KIA, ktora szczegolnie u nas w kraju nie ma prestizu zostaly rozwiane. Jezdze juz nia ponad 4 lata. Moze jest tak, ze kupilem ja od pierwszego wlasciciela z polskiego salonu. Poprzednie moje auta to Audi A4, BMW E46, Renaul Clio, Seat Cordoba. Cordoba Rowniez mnie zachwycala bo miala podobne pochodzenie do KII. Dodam, ze wszystkie samochody zawsze kupuje z zaufanym mechanikiem, ktory...
~Paweł
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
Fantastyczna przestronność. Prawdziwe PIĘCIOOSOBOWE auto. Z bagażnikiem już nie jest tak różowo. Osiągi przeciętne. Kupowane w salonie w czasach, gdy tras szybkiego ruchu było jak na lekarstwo. Obecnie czuje się brak 6-tego biegu i łapanie podmuchów powietrza na autostradach.
4,1
~Maciejos
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
Jeśli chodzi o SUVa to niezły samochód w rozsądnej cenie. Używane auta trochę się psują ale koszty naprawy i części nie są za wysokie. Samochód zdecydowanie bardziej w trasę niż do miasta. Raczej dla kierowców spokojnych, którym nie zależy na osiągach i dużym przyspieszeniu. Auta nie kupiłbym ponownie tylko dlatego że jeżdżę po mieście i postawiłbym na coś z automatyczną skrzynią, tak jak wcześniej pisałem na trasę jest ok.
~zenon_fajger
SUV 2.0 i 16V 142KM 104kW
Nie sądziłem, że to tak fajne auto, póki nie zacząłem szukać następcy. Teraz już takich nie robią - prostych, wygodnych, przestronnych, z doskonałą widocznością. Mam 188 cm wzrostu i po jeździe Kią, trudno mi znaleźć coś równie wygodnego. Dlatego zaznaczam opcję, że kupiłbym ponownie (gdyby nadal podobne produkowano)
3,1
~zawiedziony
SUV 2.0 CRDi 112KM 82kW
Mój pierwszy SUV. Komfortowy. Stylistycznie śliczny nie jest. Wersja III zdecydowanie na moim celowniku. Duże auto dużo pali. Terenówka jak każdy SUV, można zdecydowanie walczyć z wysokimi krawężnikami. W błocie i śniegu da radę w wersji 4x4 (dołączane). Progi do wymiany. Ostrzegam przed starymi diesel'ami z turbo !!!
Dziennik kosztów dla Kia Sportage II
8,6
11,3
15,6
3,5
~Koval
SUV 2.7 i V6 175KM 129kW
Mam instalacje vialle z ciekłą fazą wtrysku.ogólnie silnik pracuje przyjemnie i dobrze zmienia biegi.kłopotliwa automatyczna skrzynia 4 biegowa.przy jeździe na autostradzie 150 km/h auto spalilo 19 litrow gazu.nie czuć różnicy w jeździe na gazie.kłopotem jest mała pojemność butli.niby 60 litrów w kole ale ponieważ jest w niej pompa gazu to max wchodzi 40l co w praktyce pozwala na przejechanie ok.250 km przy delikatnej jeździe.Może gdyby auto...
3,5
~Marcin
SUV 2.0 CRDi 112KM 82kW
Ogólnie przeciętne auto. Proste wozidełko z zawieszeniem i napędem zdolnym dojechać do mojego domu przez kilkaset metrów często błotnistego bezdroża. Mimo, że mam wersję z pełnym wyposażeniem, to nie nazwałbym tego auta komfortowym.
3,4
~Adrian
SUV 2.0 CRDi 112KM 82kW
Ogólnie mówiąc samochód jest średni. Kupiliśmy auto w Siedlcach, początkowo ojciec nim jeździł. Potem jeździła nim matka, potem doszedłem jeszcze ja. W każdym razie ja zacząłem jeździć dopiero 9 lat po zakupie, początkowo uznawałem że jest dobrze... dopóki nie przejechałem się innymi autami. Kia Sportage to dla mnie typowy przeciętniak, kupiłbym go ponownie tylko dlatego, że świetnie się prowadzi.
~Krzysztof
SUV 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW
Takiego auta szukałem nie za małe nie za wielkie napęd 4x4 i adekwatny do masy napęd. Nie cierpię golasów a to autko jest w najbogatszej wersji, skórzana tapicerka i wiele udogodnień np otwieran tylna szyba w klapie, Bluetooth dla telefonu elektryczne szyby lusterko samo ściemniające z kompasem gniazdo ładowania telefonu Na nowy nie mogłem sobie pozwolić ale zadbana używka to łakommy kąsek.