Oceny Kia Sportage II 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW 2009-2010

Kia Sportage II 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW 2009-2010 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Kia Sportage II 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW 2009-2010

~paffti
SUV 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW
Moje wszystkie obawy na temat tego konkretnego auta jak i KIA, ktora szczegolnie u nas w kraju nie ma prestizu zostaly rozwiane. Jezdze juz nia ponad 4 lata. Moze jest tak, ze kupilem ja od pierwszego wlasciciela z polskiego salonu. Poprzednie moje auta to Audi A4, BMW E46, Renaul Clio, Seat Cordoba. Cordoba Rowniez mnie zachwycala bo miala podobne pochodzenie do KII. Dodam, ze wszystkie samochody zawsze kupuje z zaufanym mechanikiem, ktory...
~Krzysztof
SUV 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW
Takiego auta szukałem nie za małe nie za wielkie napęd 4x4 i adekwatny do masy napęd. Nie cierpię golasów a to autko jest w najbogatszej wersji, skórzana tapicerka i wiele udogodnień np otwieran tylna szyba w klapie, Bluetooth dla telefonu elektryczne szyby lusterko samo ściemniające z kompasem gniazdo ładowania telefonu Na nowy nie mogłem sobie pozwolić ale zadbana używka to łakommy kąsek.
~g159r
SUV 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW
Duże koła i wysokie zawieszenie. Wreszcie nie niszczę felg na dziurach i krawężnikach. Znakomita widoczność z przodu. Dobre właściwości jezdne. Fotel kierowcy mógłby mieć możliwość większej liczby regulacji. Trochę mało wygodny.
~mark
SUV 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW
Biorąc pod uwagę cenę i walory daję autu co najmniej 4,5.Wyjątkowo dobra trakcja,dynamiczny oszczędny silnik, auto wykorzystuję w terenie podgórskim,4x4 jest OK.Auto ma filtr DPF więc trzeba używac olejów niskopopiołowych C3 i ON klasy premium to nie zapycha sie filtra-jego wypalanie to +1 l/100km.Nie jeździć na rezerwie to silnik nie bedzie potem szarpał na 1.i 2.biegu.
2,5
~jarek
SUV 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW
Przy zakupie jest tak, że obiecuje się wszystko przed zakupem. Po zakupie mają cię w głębokim poważaniu. Serwis kiepski tak jak obsługa. Jestem zbulwersowany dlatego postanowiłem dodać opinię. Gwarancją 7 Lat to też trik marketingowy: \"Kup samochów a my będziemy go 7 lat naprawiać\". TYLKO NIE MÓWI SIĘ ŻE NAPRAWY TRWAJĄ A W SERWISIE NIE GWARANTUJĄ SAMOCHODU ZASTĘPCZEGO.JA dostałem starego grata bez klimy i śmierdział olejami.
~Vostro
SUV 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW
Bardzo dobry samochód ! Niedoceniany na polskim rynku. Jest wybór samochodów z Polskiego Salonu.
Dziennik kosztów dla Kia Sportage II 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW
~oldboy49
SUV 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW
To mój szósty samochód i każdy był inny zarówno pod względem trakcji jak i komfortu. Ten po prostu spełnia moje wymagania bez zastrzeżeń.
~tomas
SUV 2.0 CRDI VGT 150KM 110kW
mile zaskoczony, komfort, przyjemność jazdy, w terenie przejdzie wszystko do ok. 50 cm
~krzysiek
ok