Oceny Kia Sportage III SUV Facelifting 1.6 GDI 135KM 99kW 2014-2016

Kia Sportage III SUV Facelifting 1.6 GDI 135KM 99kW 2014-2016 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Kia Sportage III SUV Facelifting 1.6 GDI 135KM 99kW 2014-2016

~Jonny
SUV Facelifting 1.6 GDI 135KM 99kW
Kia Sportage kupiłem przez przypadek, bo była w stanie idealnym. Szukałem raczej Mazda CX-5, Toyoty RAV4 czy Honda CR-V, ale znaleźć coś pewnego graniczy z cudem. Po roku czasu mogę powiedzieć że był to dobry wybór. Kia dogoniła już czołowych producentów, a niektórych przegoniła. Karoseria bez oznak korozji, materiały wykończeniowe trwałe i dość miękkie, nic nie skrzypi w środku. Wyciszenie kabiny niezłe, na postoju nie słychać silnika. Silnik...
~Kijanka
SUV Facelifting 1.6 GDI 135KM 99kW
Bardzo udane auto, nie mam większych uwag. Przed zakupem testowałem cały tuzin różnych aut (m.in. Corolla, Mazda 3, Hyundai ix35, Octavia, Rapid). Największe obawy dotyczyły silnika, tj. czy 1.6 poradzi sobie z tak sporym autem. Radzi sobie bez problemu, choć jeżeli ktoś szuka ferrari, to powinien wybrać większą pojemność. 1.6 w Kia Sportage spisuje się moim zdaniem lepiej, niż w Hyundai ix35, choć to bliźniacze auta. Na pewno też Kia lepiej...
~b-artur
SUV Facelifting 1.6 GDI 135KM 99kW
Samochód uważam za bardzo udany, zarówno w kwestii wyglądu i estetyki, jakości wykonania, funkcjonalności, bezpieczeństwa oraz osiągów. Konkrety będę rozwijał w poszczególnych rozdziałach. Ogólnie jednak - jestem BARDZO zadowolony. Do "Koreańczyka" podchodziłem z bardzo mieszanymi uczuciami, ale po wizycie w salonie, dokładnych oględzinach i ocenie, jazdach próbnych i przysłowiowym całościowym "obwąchaniu" samochodu nie...
~Pawel biala KIA
SUV Facelifting 1.6 GDI 135KM 99kW
Podsumowanie blisko 6 lat użytkowania dwóch Sportage w rodzinie: zero usterek przez ten okres, tylko benzyna i bieżące wymiany. Na pewno kupiłbym ponownie, mimo, że to już 6 lat, KIA dalej świetnie wyglada na drodze i nikt jej nie zagroził (nawet następca, wersja IV, po której sprzedaż spadła, bo już nie przypadła do gustu wielu osobom).
~Darek
SUV Facelifting 1.6 GDI 135KM 99kW
Wersja business line daje naprawdę bardzo dużo za nie wielką dopłatą. I chociaż można mieć uwagi, że pewne systemy gdzie indziej działają lepiej, to za tą cenę jest to luksus nie osiągalny w innych samochodach.
~Kamil
SUV Facelifting 1.6 GDI 135KM 99kW
Sylwetka auta jest ogółem ładna, przód zadziorny, a LEDy z tyłu dodają jej piękności.
Dziennik kosztów dla Kia Sportage III SUV Facelifting 1.6 GDI 135KM 99kW
8,8
~Krzysztof
SUV Facelifting 1.6 GDI 135KM 99kW
Samochód bardzo ładny a zarazem bezawaryjny jak każda kia mimo upływu 4 lat nic się nie dzieje
~Jarecgi
SUV Facelifting 1.6 GDI 135KM 99kW
Witam W mojej Kiance jak dotąd wystąpiły problemy z: słychać tylną klapę podczas jazdy (za krótkie gumy dystansowe), wentylator piszczy-łożysko. Reszta bez zarzutu.
3,1
~zibi
SUV Facelifting 1.6 GDI 135KM 99kW
Przeciętny samochód ,zwłaszcza z tym silnikiem. Słaba widoczność, maleńki bagażnik.
~Piotr Katowice
SUV Facelifting 1.6 GDI 135KM 99kW
Kupiłem auto w wersji Business. Piękne auto , duży komfort jazdy. Moim zdaniem najlepszy stosunek ceny do wyposażenia. Auto spisuje się znakomicie zarówno na szosie jak i w terenie.
Kia Sportage III SUV Facelifting