Oceny Kia Sportage III SUV Facelifting 1.7 CRDi 115KM 85kW 2014-2016

Kia Sportage III SUV Facelifting 1.7 CRDi 115KM 85kW 2014-2016 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Kia Sportage III SUV Facelifting 1.7 CRDi 115KM 85kW 2014-2016

~Maciej Lorek
SUV Facelifting 1.7 CRDi 115KM 85kW
Samochód, co do zakupu którego kompletnie nie byłem przekonany, a który wraz z przejechanymi kilometrami daje coraz większą frajdę z zakupu. Dobrze się prowadzi, jest cenowo atrakcyjny i póki co (odpukać) bezproblemowy. Zdecydowanym polecam co najmniej wersję M, dobrą opcją jest M+DFA (pakiet komfortowy: klimatronik 2-strefowy, skóra na kierownicy i lewarku, tempomat), idealnym kompromisem jest albo M businessline, albo L. XL w momencie zakupu...
~omar
SUV Facelifting 1.7 CRDi 115KM 85kW
Długo przeglądałem, wybierałem, zastanawiałem się i dopasowywałem auto do siebie i możliwości finansowych. I ostatecznie wybrałem bardzo dobrze. Silnik poprzednio był większy diesel, ale parametry podobne. Początkowo niezbyt zachwycał ale dziś już wiem, że w pełni wystarcza jak na takie auto. 1.7 zupełnie daje radę i w mieście i na trasie. Da się płynąć i swobodnie wyprzedzać. Realnie rzecz biorąc dziś nie da się jeździć szybko i dynamicznie...
~TomekZ
SUV Facelifting 1.7 CRDi 115KM 85kW
Samochód mega niezawodny. Żadnych problemów z silnikiem. Jedyna uwaga to wyciszenie wnętrza - mogłoby być lepsze. Co do mocy to wiedziałem co kupuję i czego się spodziewać. Spalanie bardzo przyzwoite. W mieście pali mniej niż w szybko pokonywanej trasie.
3,2
~Jahu55
SUV Facelifting 1.7 CRDi 115KM 85kW
Na wstepie dodam, ze auta od wrzesnia br., nie posiadam. Sprzedalem i kupilem troszke wieksze. Ocena przecietna posidalem wersje L+buissnes line z nawigacja, pol skora i naglosnieniem Infinity. No i najlepsze z tego wszystkiego bylo naglosnienie. Wykonczenie wnetrza-miekki plastik na gornej czesci kokpitu i przy kolanach.
~Dawid
SUV Facelifting 1.7 CRDi 115KM 85kW
Za cenę 90 tyś zł nic lepszego nie kupimy. Nie jest to BMW i trzeba zdawać sobie z tego sprawę, auto ma dużo zalet ale ma też swoje wady. Mam nadzieję, że będzie niezawodne i tylko tego od niego oczekuję, bo po doświadczeniach z VW straciłem wiarę w niezawodność samochodów. Z drugiej strony przed zakupem szukałem negatywnych opinii o tym modelu i nie znalazłem.
~Pawel500
SUV Facelifting 1.7 CRDi 115KM 85kW
bez zarzutów, sprzęgło jest bez dwumasy to na plus, (Skrzynia biegów)
Dziennik kosztów dla Kia Sportage III SUV Facelifting 1.7 CRDi 115KM 85kW
7,2
3,8
~MS
1,8
~Muzzi
SUV Facelifting 1.7 CRDi 115KM 85kW
Głośny, Bardzo słaba elastyczność, bardzo słaba dynamika, przyspieszenie do setki na poziomie 13,3s - żenada! (Silnik)
Kia Sportage III SUV Facelifting