Lista ocen Kia Sportage IV SUV 1.6 GDI 132KM 97kW 2016-2018 (19) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pawel / Niemcy
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Auto kupione u dealera Toyoty z twz. reimportu EU za 18 tys. EUR- nowe ( krotki przebieg 15 km. ) Za ta sama cene moglem kupic Tucsona, ale jakosc wykonania i iine aspekty przewazyly na korzysc Kia Sportage. Nic nie trzeszczy, nic nie lata, w tym przedziale cenowym lepszego auta w tej konfiguracji nie moglem znalezc.
~George
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Dałbym "bardzo dobrze", ale jest albo "dobrze", albo "doskonale", także do doskonałości brakuje. Uważam, że szczególnie w niższych pułapach cenowych 80-90k (po rabatach) - chyba nie ma konkurencji.
~bohors
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Chciałem kupić Tucsona , ale z podobnym wyposażeniem i silnikiem kosztował 10 tyś więcej , rav4 to 30 tyś więcej, Tiguan , peugeot 3008 też . Seat Ateca 25 tyś więcej. Za znaczek na masce nie warto przepłacać
~Darion
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
To nie porsche ale i cena nie ta. Według mnie naprawdę uważam, że jakość materiałów jest ok. Co prawda na takie oceny należałoby trochę poczekać ale wstępnie jakość do ceny jaką zapłaciłem za to cudo jest ok.
~Epa
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
wersja L z metalikiem po rabacie - 90390PLN + jakieś zniżki na serwis + dywaniki, butelka wina i pendrive z logo KIA :) U konkurencji porównywalnie wyposażone auto w tej cenie jest po prostu niedostępne.
~Michał J.
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Ogólnie ocena 5. NIc mi się nie zepsuło. KIa udziela 7 letniej gwarancji. Części są śmiesznie tanie - komplet sprzęgła ok 600zł - śmiesznie tanio jak na dzisiejsze auta.
~Jarek
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
W mojej ocenie Sportage w tej wersji nie jest warte swej ceny. Może w innej konfiguracji jest lepiej. Za taką kasę warto cierpliwie szukać czegoś lepszego np. Kuga, Tucson.
~Jakub Woźniak
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Świetny stosunek ceny do jakości, aktualnie w tym przedziale cenowym nie wybrałbym nic innego, jak również polecam wszystkim, którzy rozważają zakup.
~Piotr
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
W wersji M z pakietem komfort brakuje czujników parkowania z przodu, elektrycznej regulacji foteli i koła zapasowego W tej cenie powinien być to standart.
~bidżej
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Egzemplarz o ktorym pisze moglby byc lepiej wyposazony, ale zostal kupiony jako "gotowiec" z salonu, a cena byla korzystna.
Kia Sportage IV SUV