Lista ocen Kia Sportage IV SUV 1.6 GDI 132KM 97kW 2016-2018 (22) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pawel / Niemcy
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Po kupieniu samochodu raz probowalem wlaczyc ponownie silnik, myslalem ze zgasl... tak cichy jest i tak swietnie wyciszony. Poniewaz jezdze glownie po miescie ( 75 % ) slysze glownie szum opon i ewentualnie klimatyzacji. Na autostradzie do 140 km rowniez cichy, dopiero od 150 jest glosniej, slychac silnik i szum powietrza, oraz kol, ale bez przesady, mozna spokojnie rozmawiac i sluchac muzyki.
~George
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Całkiem przyzwoicie. Przy 120 km/h szum wiatru jest słyszalny, ale prawdę mówiąc nie spotkałem jeszcze idealnie wyciszonego samochodu, a miałem przyjemność jeździć suvami klasy premium za 200k i więcej. Dźwięk silnika przyjemny, przy szybkim wyprzedzaniu (4. bieg, 4,5k obrotów) oczywiście jest głośno, ale nie wyje jak niektóre benzyniaki.
~Michał J.
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Tu żeby być szczerym trzeba przyznać trójkę, ale nie na tle konkurentów, tylko po prostu. To duże auto i w trasie słychać szumy toczących się opon oraz owiewającego karoserię powietrza. NAwet jadąc 50km/h słyszę szum opon. Cóż, niech inni ocenią czy to jest w porządku, dla mnie mogłoby być dużo lepiej.
~Epa
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Na postoju silnika nie słychac wogóle! Podczas jazdy w zakresie do 2-3 tysięcy obrotów również słychać tylko opony. Dźwięk silnika słychać tylko przy dynamicznej jeździe na wysokich obrotach (choć wydaje się że to raczej układ wydechowy - bo pomruk dochodzi z tyłu, spod podłogi).
~Darion
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
No i tu naprawdę pozytywne zaskoczenie, bardzo przyzwoicie. Nawet przy prędkościach rzędu 140-160 km/h według mnie jest spoko. Dla mnie odgłos silnika bardzo przyjemny. Miałem okazję jechać Ceedem z tym silnikiem i jest różnica oczywiście na korzyść Sportka.
~alfik
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Mistrz wyciszenia w szczególności,że auto z łańcuchem rozrządu,czasami trzeba w korku sprawdzać czy nie zgasło.
~adamd303
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
rewelacja, wiele razy stojąc na włączonym silniku myślałem że silnik jest zgaszony i pomyłkowo włączałem zapłon.
~lukas
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
na bardzo dobrym poziomie silnika w zasadzie jak by nie było, po przekroczeniu trzech tysięcy słychać przyjemny dla ucha pomruk
~Jarek
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Mało jeździłem z wyższymi prędkościami (autostrady), ale w ruchu miejskim mogę uznać, że jest dobrze wyciszony.
~ArkY69
SUV 1.6 GDI 132KM 97kW
Przy prędkościach autostradowych troszkę głośno, ale nie jest najgorzej w porównaniu z konkurencją.
Kia Sportage IV SUV