Lista ocen Kia Sportage IV SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW 2016-2018 (23) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lucjan
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Może tak ja pomykam Freemontem i jak dotąd uważałem że pomijając klasę premium jest to auto naprawdę komfortowe i bardzo wygodne jednak Kia Sportage tylko niewiele mu ustępuje w tym temacie naprawdę w aucie jest bardzo dużo miejsca i każdy wymości sobie wygodną pozycję
~Szymon
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Dużo przestrzeni. Dużo miejsca na tylnej kanapie. Bez żadnego problemu mieści się fotelik. Dziecko milo łatwo i przyjemnie możemy do niego włożyć. W trasie przebranie bobasa czy karmienie na tylnej kanapie to żaden problem.
~Szymon
~Marek
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Zdecydowanie lepsza jak w Sportage III. Szczególnie dla pasażerów na tylnim siedzeniu. Przód regulowany we wszystkich możliwych kierunkach pozwala na dopasowanie się każdemu kierowcy bez względu na wzrost.
~Ten nowy
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Biorąc pod uwagę gabaryty auta i mój dość nikczemny wzrost, przestrzeni jest więcej niż potrzebuję. Do tego pasażer siedzący za mną może poczuć się jak w limuzynie, wyciągając nogi.
~Padremonium
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Bardzo dobrze, dużo miejsca z przodu, dużo miejsca z tyłu - bardzo duży bagażnik jak na tą wielkość samochodu. Nie ma się do czego przyczepić.
~nevs
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
W środku jest sporo przestrzeni, jestem wysoką osobą 190cm i nad głową mam dużo miejsca. Na szerokość również nie narzekam. Z tyłu także OK.
~Leszek
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
I w tym temacie SPORTAGE jest naprawdę dobry zarówno kierowca jak i pasażerowie mają sporo miejsca i mogą przemieszczać się komfortowo
~Marcin
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Ogromna. Z przodu i z tyłu. Właściwie to właśnie ze środka widać spore gabaryty auta i to głównie po ilości miejsca dla pasażerów.
~ziemniak0042
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Jest pełno miejsca, spokojnie dwóch dorosłych wysokich facetów się zmieści za sobą. Przestrzeni jest full
Kia Sportage IV SUV