Lista ocen Kia Sportage IV SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW 2016-2018 (19) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Tu nie ma co porównywać, widziałem posty od konkurencji, że chyba zwariowali z tą ceną, że konkurencja daje więcej, że jakość nie ta... A ja powtarzam - ***** w troki i na jazdy próbne. Do salonów i po oferty - później wieczorkiem kartka, proszę porównać i policzyć.
~Leszek
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Przed decyzją o zakupie Sportage zwiedziłem kilka salonów innych marek i testowałem inne egzemplarze moim zdaniem za te pieniądze nie ma samochodu w średniej klasie z takim stosunkiem jakości z wyposażeniem i ceny
~lucjan
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Możecie mi wierzyć szukanie odpowiedniego auta dla żony to nie taka prosta sprawa,odwiedziliśmy wiele salonów i zaliczyliśmy kilka jazd próbnych osobiście nie widzieliśmy aut tak wyposażonych w takiej cenie
~Arek
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
W tej cenie ok 130 tys. nie ma nic lepszego. Wentylowane fotele w tej klasie ? W standardzie? Płaczcie cwaniaki z VW i spółki :) PS. Nic nie mam do koncernu VAG tylko coś dziwnie ich auta dymią na drodze :)
~Przemysław
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Jeśli się kupuje samochód na trzy lata, opłacalne. Jeśli się chce eksploatować dłużej ( zmieniam samochody co 6 - 7 lat) to nie polecam
~Przemysław
~Padremonium
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Jest dobrze, Kia wyceniła Sportage akuratnie. Praktycznie taki sam Tucson, na tych samych podzespołach jest o bodajże 20tyś droższy...po co więc przepłacać?:)
~nevs
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
W tej cenie ciężko będzie znaleźć auto innej marki, które będzie tak dobrze wyposażone. Posiadam wersję Business Line 1.6 T-GDI 177KM AWD.
~seba
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Żeby nie ostatnie usterki z napędem i układem kierowniczym był bym bardzo zadowolony z zakupu. A tak to wkurzam się, że muszę gdzieś jechać tym autem.
Dziennik kosztów dla Kia Sportage IV SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
8,6
~Ten nowy
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
za wersję L Business Line z silnikiem 1.6 T-GDi, skrzynią 7DCT i napedem 4WD zapłaciłem 116K PLN. Nie było lepszej oferty na rynku!
Kia Sportage IV SUV