Lista ocen Kia Sportage IV SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW 2016-2018 (22) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Trochę irytuje mnie regulacja kierunku nawiewu a właściwie jej brak. Jakbyś nie ustawił to środkowy nawiew dmucha na kierowcę - albo na twarz albo na kolana i koniec. Można oczywiście kratkę zamknąć ale chyba nie o to chodzi. Fotele wentylowane/grzane, kierownica grzana - czego chcieć więcej/.
~Marek
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Pełna dwustrefowa Klima,automatyczne odparowywanie szyb. Szybko nagrzewa wnętrze. Grzane lusterka. Możliwość na wszelkie sposobu przewietrzania, ogrzewania i schladzania pokładu samochodu. Dobra twardość siedzeń, delikatna i peforowana skóra bardzo miła w dotyku.
~Paweł
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Szyba przednia odparowywana automatycznie, jonizator, klimatyzacja automatyczna bardzo wydajna - przód i tył. Grzeje i wentyluje tyłek, kierownica podgrzewana - czy można chcieć coś więcej?
~Szymon
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Szybko się nagrzewa szybko chłodzi. Szyby nie parują. Przydałaby się podgrzewana przednia szyba.. No cóż trzeba zadowolić się podgrzewanym miejscem na wycieraczki.
~Szymon
~Leszek
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Jak do tej pory wszystko jest w porządku , jednak nawiew na tylne siedzenia mógł by być większy taka jest opinia mojej żony która czasami lubi posiedzieć na tylnej kanapie
~Ten nowy
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Czasem tylko przednia szyba delikatnie paruje, ale automatyczne odparowywanie działa jak należy. Do tego nawiew na tylną kanapę mógłby być mocniejszy.
~Arek
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Tu nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Mega szybko się nagrzewa i tak samo szybko zaczyna chłodzić. No i podgrzewane i wentylowane fotele :)
~Padremonium
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Podgrzewana kierownica - wypas! Wentylowane skórzane fotele - genialne! Szybko się nagrzewa, szybko się chłodzi - żadnych zastrzeżeń.
~Greg
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Żadnych zastrzeżeń, niestety nie mam wentylowanych siedzeń a to bardzo fajna funkcja przy skórzanej tapicerce.
Kia Sportage IV SUV