Lista ocen Kia Sportage IV SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW 2016-2018 (22) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Arek
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Opony(Continental ContiSportContact 5) niesłyszalne na zwykłym asfalcie i bardzo głośne na takim szarym. 180km/h można swobodnie rozmawiać, powyżej to już się nie skupiałem gdyż starałem się nie zginąć. Przy normalnej jeździe po mieście nie wiesz, że jesteś w aucie. Na postoju widać, że chodzi silnik tylko po obrotach. Nic nie słychać. Przy wciskaniu do podłogi słychać wydech, ale jest to bardzo przyjemny dźwięk :)
~nevs
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Szukałem auta, które będzie bardzo dobrze wyciszone. W tej klasie aut SUV/crossover do 120k zł Sportage będzie zdecydowanie na czele listy. Silnika i obrotów w ogóle nie słychać. Jedynie szum powietrza pojawia się przy wyższych prędkościach. Ogólnie jestem zadowolony, chociaż wiadomo, zawsze może być lepiej.
~Szymon
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Świetnie wyciszone autko. Czasami ma się wrażenie ze jedzie się autem elektrycznym. Przy mocniejszym wciśnięciu pedały gazu słychać przyjemny dla ucha pomruk silnika. Powyżej 140 robi się troszkę głośniej - słychać podmuchy powietrza.
~Szymon
~Marcin
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Mistrzostwo świata. W mieście nie słychać prawie nic, na autostradzie już trochę (gabaryty cegły i znowu te szerokie opony) ale i tak uważam, że Kia rozkłada w tym temacie konkurecje n ałopatki.
~Ten nowy
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Chyba jedno z najlepiej wyciszonych aut w swojej klasie i jedno z lepiej wyciszonych wśród tych, którymi dane było mi do tej pory jeździć.
~Marek
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Super. Czasami ma się wrażenie że silnik nie jest uruchomiony. Nie słuchać zadnych styków. Na szutrze przy 19 kołach czasami słuchać niski profil.
~Padremonium
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Naprawdę zaskakująco dobre - pierwsze na co zwróciłem uwagę podczas jazdy próbnej - jak tu jest cicho! Za to należy się Kii duży plus!
~Arek
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Powyżej 150km/h faktycznie można dopiero powiedzieć coś negatywnego, ale do tej prędkości bardzo dobrze.
Dziennik kosztów dla Kia Sportage IV SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
8,6
~Paweł
SUV 1.6 T-GDI 177KM 130kW
Cicho - zarówno silnik, trakcja jak i opływające powietrze. Mam wrażenie , że bije konkurencję na głowę.
Kia Sportage IV SUV