Ocena kierowcy - Kia Sportage IV SUV

marazm, 4 lata temu
Silnik 2.0 CRDi 185KM 136kW
Rok produkcji 2017
Kia Sportage IV SUV 2.0 CRDi 185KM 136kW 2016-2018 - Oceń swoje auto
Inne : jest parę drobiazgów do poprawienia jak np, nawiew ale system JBL to jest do wyrzucenia, kompletna klapa i największy zawód :((
po 2 latach dodaje nową ocenę , na początek wady , wentylator chodzi od 3 zakresu bardzo głośno , system nagłośnienia JBL to kompletna lipa , siedzenia nagrzewają się po wiekach jak już swoim tyłkiem je ogrzeje , auto jest dość mocno pod sterowne , no i przy otwieraniu drzwi odleciała-pękła mi / a właściwie mojej żonie/ ta część plastikowa nieruchoma/druga cześć klamki -pękła oczywiście o gwarancji można zapomnieć :( , w serwisie gadali że uszkodzenie mechaniczne i z mojej winy lol pierwszy raz mi się to wydarzyło w samochodzie:( ale w serwisie gość się wygadał że to nie pierwszy taki wypadek !!! zaczynam wątpić w tą 7 letnią gwarancję:(wentylacja według mnie zimą działa nie najlepiej, nie odparowuje wilgoci z szyb :( za to latem klima działa dobrze:) największą zaletą dla mnie to silnik i skrzynia biegów działa płynnie i mam zawsze nadmiar mocy pod nogą::) plusem są też wielorakie systemy wsparcia i komfortu jazdy które też działają bez zarzutu sic !! na razie lol jedyne czego mi brakuje to otwieranie bagażnika nóżką ale to była wersja dedykowana i nic zrobić nie można już było
trochę za dużo pali
ok jak wyżej
podsterowny
nie rozumie tej kategori
mam kamerę cofania i czujniki jest ok
jest ok
zimą działa gówniakowato jak dla mnie
dużo miejsca dla 5 osób nawet
daję 4 choć bardziej mi do 5 gwiazdek niż do 3
myślę że przeglądy co 30 tyś to ok , ja oleum wymieniam co 15
dałem za tego wypasa bardzo rozsądne pieniądze po upuście wersja biznes line ,
ta klamka , a właściwie to odrzucenie tej usterki przez serwis , bo wiem jak to si się stało i na pewno nie mi jednemu ,więc jest to na pewno wada samochodu choć serwis się na mnie wypiął , nie ładnie

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 CRDi 185KM 136kW [l/100km]

7,8