Oceny Kia Sportage IV SUV 2.0 CRDi 185KM 136kW 2016-2018

Kia Sportage IV SUV 2.0 CRDi 185KM 136kW 2016-2018 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Kia Sportage IV SUV 2.0 CRDi 185KM 136kW 2016-2018

~Michał
SUV 2.0 CRDi 185KM 136kW
Kia sportage w codziennym eksploatowaniu sprawdza się wyśmienicie jak i w mieście tak i na autostradach. Z tym drugim jedynie jest problem jak jest duży wiatr, bo czuć to na kierownicy. Ogólnie jest to moja druga Kia. Wcześniej był Proceed i w skrócie mogę napisać stosunek jakości do ceny całkowicie się zgadza. Jedyny problem z Kia to są serwisy z mojego doświadczenia jeśli przez pierwsze dwa lata nic się nie dzieje to z Kia raczej się nic nie...
~marazm
SUV 2.0 CRDi 185KM 136kW
po 2 latach dodaje nową ocenę , na początek wady , wentylator chodzi od 3 zakresu bardzo głośno , system nagłośnienia JBL to kompletna lipa , siedzenia nagrzewają się po wiekach jak już swoim tyłkiem je ogrzeje , auto jest dość mocno pod sterowne , no i przy otwieraniu drzwi odleciała-pękła mi / a właściwie mojej żonie/ ta część plastikowa nieruchoma/druga cześć klamki -pękła oczywiście o gwarancji można zapomnieć :( , w serwisie gadali że...
3,7
~Kornik
SUV 2.0 CRDi 185KM 136kW
Samochód bardzo ale to bardzo przeciętny. Przesiadłem się z Forda Focusa i muszę przyznać że spodziewałem się wielkiej różnicy na plus. Spalanie przeraża, mam raczej lekką nogę i rzadko przekraczam 140 i mimo to średnie spalanie po 2000 km. to 9 litry . Wyposażenie też słabe choć to GT linę , fotele twarde a nagłośnienie jak napisał poprzednik to kpina. Jedynie przyspieszenie jest ok chociaż nie widać różnicy w trybie zwykłym a Sport.
~marazm
SUV 2.0 CRDi 185KM 136kW
to jest moje 6 nowe auto a w ogóle to chyba już 15 , i pierwsze wrażenie jest jak najbardziej pozytywne, stosunek ceny do jakości jest pierwsza klasa, spasowanie idealne wszystkie systemy działają poprawnie mam bogata wersje bisnes line , zobaczymy jak będzie za 2 lata ?
~Martino
SUV 2.0 CRDi 185KM 136kW
Posiadam auto kilka miesiecy jest to najbogatsza wersja gt line . Samochód naprawde bardzo dobry pieknie jezdzi super wlasciwosci jezdne i wygluszenie , dobre materialy , dużo miejsca i co najwazniejsze naprawde dobrze wygląda . Naprawde auta z korei weszły na wysoki poziom i kładą konkurencje na kolana pod wzgledem ceny jak i awaryjności . Gwarancja 7 lat żaden konkurent nie odważy sie tyle dać wiec chyba o czymś to świadczy !
~Sok
SUV 2.0 CRDi 185KM 136kW
Najlepszy samochod. Mam od nowości i nie chce zmieniać.
~Łukasz
SUV 2.0 CRDi 185KM 136kW
Bardzo udany zakup. Samochód mega uniwersalny, Bardzo przestronny środek, choć bagażnik mógłby być trochę większy. Polecam silnik 2.0CRDi z automatem i napędem 4x4. 185KM i 400Nm daje radę.
~Marcin
~Wojtas
SUV 2.0 CRDi 185KM 136kW
Jak jest zimny olej to na początku trochę za długo myśli przy zmianach biegów ale po kilku set metrach już jest OK (Skrzynia biegów)
~Właściciel
Kia Sportage IV SUV