Lista ocen Kia Venga Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW 2009-2015 (19) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~AW
Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW
Na razie bez uwag, ale przejechane 500 km to zbyt mało, aby pokusić się o rzetelną ocenę. Mam wrażenie, że dosłownie o 2 milimetry skręconą mam w lewo kierownicę (tak jakby nie została zamocowana idealnie na wprost). Samochód wydano mi z niewielką, choć głęboką rysą na drzwiach kierowcy. Jednak sprzedawca zachował się bardzo przyzwoicie bo sam mi o tym podwiedział. Z pewnością w czasie odbioru samochodu nie zauważyłbym tego, co tym...
~w_lker
Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW
Pojawiają się drobne usterki ale w tej klasie aut jest to raczej normalne: jakiś plasticzek podstukuje od wiatru przy dużej prędkości, wyskakuje czasem błąd w radiu przy USB, jedna kostka pozycyjnych lubi nie łączyć, hamulce czasami trochę hałasują (tylko w zimie i wkrótce mija).
~Dżejmson
Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW
Na razie miałem, niestety, jedną usterkę fabryczną, przy szybie po stronie kierowcy zawinęła się uszczelka nad szybę (przy maksymalnie otwartym oknie)- trzeba było ją wymienić, na koszt serwisu. Skrzypi pedał hamulca - liczę na akcję serwisową w tym względzie. ;)
~Maciej
Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW
Jest ok, nic nie jest urwane wszystko w kabinie świeci przełączniki działają. Jedyny problem to pompka spryskiwaczy ciężko kupić sensowny zamiennik a oryginał kosztuje 400 zł. Padła po 200 000 km
~SBartosz
Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW
Tylne tarcze hamulcowe potrafią "łapać" bruzdy. Staje się tak w sytuacji, gdy nie hamujemy zbyt mocno i często. (Tarcze nie docierają się z klockami. Nie wpływa to na komfort jazdy)
~Janusz
Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW
Źle spasowane elementy karoserii, zawodzi elektronika (alarm raz działa, raz nie działa, kiepskiej jakości radio, zły dostęp do bezpieczników i do tylnych lamp
~Slawek Olesnica
Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW
Na razie super. Nie wystepuja nawet usterkizglaszne na forum uzytkownikow KIA.
~Bartek
Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW
Bez najmniejszych problemów. Zobaczymy jak będzie przy dłuższych przebiegach.
~Toyus
Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW
Skrzypienie fotela pasażera (pojawia się i znika za jakiś czas).
~Wieniek
7 lat i 150000 km robi swoje. /czas pokaże ile tylko kosztuje serwis /