Lista ocen Kia Venga Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW 2009-2015 (18) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~alive
Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW
oglądasz zdjęcia, czytasz i słuchasz opinii na ten temat, a potem idziesz do salonu i doznajesz szoku; ten samochód może zawstydzić niejeden \"kompakt\"; niezależnie od wzrostu i postury cztery osoby znajdą dla siebie wystarczającą ilość miejsca; dzięki wysokiemu nadwoziu bagażnik ma trzy poziomy (na samym dole znajduje się koło zapasowe) i dużą pojemność; tylna kanapa jest dzielona i dodatkowo przesuwana;
~w_lker
Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW
Szczególnie z tylu przestrzeni jest bardzo dużo (przy odsuniętej do tyłu kanapie). Na szerokość jest bardzo dobrze. Nie ma poczucia klaustrofobii bo auto ma dosyć wysoki sufit. Szyba panoramiczna w wersji z protypu (jedna duża szyba przednia) byłaby wielkim plusem. Schowków nie ma dużo ale są wystarczające.
~SBartosz
Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW
Nawet wyższy kierowca znajdzie miejsce przed kierownicą, lecz pasażer za nim będzie miał ograniczone miejsce na nogi. Pięć osób może podróżować, ale nie napiszę że komfortowo (chyba, że na krótki dystans.)
~Andrzej32
Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW
Byłem w szoku jak pierwszy raz wsiadłem do auta. Dzieci (trójka) wolą jeździć Vengą niż passatem. Ja mam 1,85 wzrostu i super mi się siedzi i z przodu i z tyłu.
~Igor87
Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW
Jak na taki mały samochodzik do niesamowicie dużo miejsca dla wszystkich. Mozna było wykorzystać wolne przestrzenie na schowki jak w renault scenic ale i tak jest super.
~Dżejmson
Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW
Moja rodzinka, to wysokie ludziska, powyżej 1,8m wzrostu, a mamy miejsca, na tyle, że za mną, żona może założyć nogę na nogę. Nikt z nas nie dotyka głową dachu.
~JANUSZ
Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW
Rewelacja.Nikt nie spodziewa sie dostać tyle miejsca.Siedzenia z przodu wyjątkowo wygodne.Gorąco polecam wszystkim mającym problemy z kręgosłupem.
~Michał C.
Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW
Przy tych wymiarach zewnętrznych naprawdę sporo miejsca w obu rzędach. Trochę za krótkie siedziska (mam 188 cm wzrostu).
~Meniu
Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW
W samochodzie tym nie zaczepiamy kolanami o jakieś elementy konsoli środkowej.Siedzimy wygodnie zarówno z przodu jak i z tyłu.
Dziennik kosztów dla Kia Venga Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW
7,8
~Wieniek
Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW
Jak na samochód klasy B to jest super.Odbyłem jedną jazdę z\"niesprawnym\"kręgosłupem i to chyba przeważyło szalę.
Kia Venga Mikrovan