Lista ocen Kia Venga Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW 2009-2015 (21) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~AW
Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW
W samochodzie mamy skrzynię automatyczną. W mieście skrzynia spisuje się bardzo dobrze. Przy delikatnym operowaniu gazem nie czuć niemalże w ogóle jak zmienia biegi. Jeśli mocniej wciśnie się gaz natychmiast następuje redukcja i silnik kręci się na dużo wyższe obroty i samochód dynamicznie przyspiesza. Trochę gorzej jest gdy chce się wyjechać za miasto. Niestety, skrzynia ma tylko 4 biegi do przodu i w związku z tym przy większych prędkościach...
~Maciej
Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW
Ocena 4 tylko ze względu na brak piątego biegu poza tym skrzynia bajka! Olej wymieniany co 60 tysięcy kilometrów poza tym żadnej obsługi. Moim zdaniem dociągnie do 400000 km. Żadnych śladów zużycia, żadnych wycieków...
~JANUSZ
Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW
Byłoby 5 gdyby była inna koncepcja wstecznego. Wolałbym w tym samym miejscu, bez dźwigienki po mocnym przełamaniu oporu. Wszyskie biegi do przodu wchodzą lekko i pewnie.
~w_lker
Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW
Przełożenia są bardzo dobre do jazdy po mieście. Wydaje mi się, że 6 bieg jest raczej krótki ale to nie jest autostradowy krążownik. Biegi zmienia się płynnie.
~Dżejmson
Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW
Ogólnie dobrze, chociaż czasem ciężko wrzucić bieg, ale lepiej niż w hondzie, która miała problemy z wstecznym. :)
~Tomek
Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW
Mam Lexusa GS podobno najlepsze automaty świata, szczerze? W Vendze naprawdę nie mam się czego czepiać.
~Gregor
Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW
Jeżeli chodzi o skrzynię biegów to od poczatku mam problem z włożeniem pierwszego biegu na postoju.
~Slawek Olesnica
Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW
Manualna 6 -cio biegowa jest bardzo dobrze zestrojona. Biegi wchodza plynnie, nie potwierdzam narzekan.
~Meniu
Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW
Krótkie trzy biegi i bardzo elastyczna 4 i 5 na których też dobrze przyspieszamy.Brakuje 6.
Dziennik kosztów dla Kia Venga Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW
7,8
~Wieniek
Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW
Jak to przy nowym troszkę czasami coś haczy ale to się dotrze.Silnik ma potencjał i można depnąć.
Kia Venga Mikrovan