Lista ocen Kia Venga (60) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert
Mikrovan Facelifting 1.6 DOHC 124KM 91kW
Klima działa bez problemu, ogrzwania jeszcze nie sprawdzałem. Ale ma podgrzewane siedzenia z przodu i nawet koło kierownicy.
~Krzycho
Mikrovan Facelifting 1.6 DOHC 124KM 91kW
Na razie "testuje" głównie klimatyzacje. Jest ok. nawet przy 30 stopniach na dworze dawała rade a wnętrze całkiem spore.
~Bartosz Reda
Mikrovan Facelifting 1.6 DOHC 124KM 91kW
Klimatyzacja powinna być przeniesiona z większego auta, bo nie do końca radzi sobie z wychładzaniem tak obszernego wnętrza. Tylko 4.
~Tobiasz
Mikrovan Facelifting 1.6 DOHC 124KM 91kW
Wentylacja i ogrzewanie jak najbardziej ok, ale niestety nie ma możliwości ustawienia wentylacji na kierowce i na szyje.
~Toyus
Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW
Bardzo wydajna klimatyzacja (u mnie manualna), można precyzyjnie ustawić temperaturę. Z nagrzewaniem auta też jest dobrze.
~Dżejmson
Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW
Wszystko działa na razie jak należy, zobaczymy jak będzie sprawować przy mrozach. W lecie bez problemu, klimatyzacja dobrze działa.
~Adam
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
Za mało miałem czasu i odmiennych typów pogody by mieć pełny obraz do opisu.Generalnie nie mam się jeszcze czgo czepić.
~mrysiek
Mikrovan 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Bez zastrzeżeń. Fajnie działa, wszystko według oczekiwań. Dodatkowo chłodzony jest schowek.
~Michał C.
Mikrovan 1.6 DOHC CVVT 125KM 92kW
Klimatyzacja automatyczna, potrzeba chwilkę na nagrzanie wnętrza, w lato jeszcze nietestowany ;)
~Blad
Mikrovan 1.4 DOHC CVVT 90KM 66kW
Tutaj również wszystko w porządku, może tylko przydała by się płynna regulacja kierunku nawiewu.