Lista ocen Kia XCeed Crossover (41) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marek
Crossover 1.4 T-GDI 140KM 103kW
Tarcze hamulcowe z plasteliny, rdzewieją i rowkują od samego patrzenia. Gdyby ich od razu nie zastąpić czymś porządnym to wymiana tych fabrycznych musiałaby następować co 15-20 tys. Stukanie klapy bagażnika z którym ASO sobie nie może poradzić. To samo oparcie tylnej kanapy. Klapka wlewu paliwa naprawiona przez ASO (odstawała)
~Mirek
Crossover 1.4 T-GDI 140KM 103kW
W przeciągu 2 lat wystąpiły małe usterki. Każdorazowo skutecznie naprawione przez ASO. 1. Stukanie w tylnym prawym nadkolu (luźny jakiś przewód i kostka) 2. Niedomykająca się klapka wlewu paliwa (regulacja) 3. Stukająca na nierównościach klapa tylna. (Regulacja odbojników) 4. Ustawienie reflektorów przednich (regulacja)
Crossover 1.4 T-GDI 140KM 103kW
Niestety po Ok 13k przebiegu auto zaczęło przerywać przy przyspieszaniu, komputer pokładowy nic nie pokazywał po oddaniu samochodu do ASO została wymieniona świeca, po odebraniu samochodu przy jeździe testowej samochód dalej przerywał ale nie w takim stopniu przy następnej wizycie wymiana cewki i jak narazie wszystko dobrze chodzi
~Paweł
Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW
od 30 tyś zaczęły się problemy , zapala się czek silnika, wymiana cewki -oczekiwanie 3 tygodnie, dalej zapał się błąd silnika , teraz samochód ma 45 tys jest w serwisie bo jakiś czujniki oleju padł i samochód zastępczy nie przysługuje bo to nie wina kia że samochody się psują,
~M
Crossover 1.4 T-GDI 140KM 103kW
Zdarzyło mi się kilka razy, że wyłączyłem silnik wysiadłem a samochód sygnałem informował mnie, że coś jest w środku włączone. Musiałem jeszcze raz uruchomić silnik po czym go wyłączyć, taka drobnostka.
~Tomek
Crossover 1.4 T-GDI 140KM 103kW
Tu niestety coś sie pojawia co dziwi u Kia (z ostatnich lat) klapka od wlewu paliwa odstaje małe bugi w oprogramowaniu wieszanie ekranu
~Mateusz
Crossover 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Brak przygód w zakresie awarii. Żadnych zgłoszeń serwisowych. Auto kupione tuż po wyjściu na rynek. Nie widać chorób wieku dziecięcego.
Dziennik kosztów dla Kia XCeed Crossover
7,7
~Kosulak
Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Niestety nie mogę napisać za wiele bo autem zrobiłem tylko 1 tysn km. Teraz wszystko ok i mam nadzieję że będzie tak dalej.
Kia XCeed Crossover