Lista ocen Kia XCeed Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW 2021-2022 (14) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysztof
Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Duzo miejsca z przodu no i przede wszyskim idealna pozycja za kierownica. Siedzi sie tylko odrobine wyzej niz w kompacie ale wrazenie jest super. Fotele bardzo wygodne. Szerokie siedziska. Dobre trzymanie boczne. Po 13h jazdy na chorwacje nie czuc bolu plecow. Z tylu osoby do 180 cm nie beda narzekac. Bagaznik tez ok. 420l wystarcza prawie w kazdej sytuacji.
~Marcin brera
Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW
W pierwszym rzędzie jest super w drugim jest nieco gorzej ale nie ma dramatu nie jestem na etapie że muszę montować foteliki dziecięce a tu by mogło być różnie, Dla dorosłych 2+2 ok, Gdybym miał małe dzieci kupił bym vana.
~slaq
Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Różni redaktorzy zwracają uwagę że siedzisko tylnej kanapy za krótkie co może być nie wygodne na długich trasach. Moja córka po dwóch długich wyjazdach nie narzeka, więc nie rozumiem tych uwag.
~Paweł
Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Z takimi molochami z segmentu C jak Octavia to nie ma szans, ale generalnie określiłbym Xceeda jako wystarczający na komfortowy przejazd 4 dorosłych osób.
~Andrzej Kolasa
Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Z przodu ok miejsca dość. Z tyłu też jest dobrze mimo opadającej sylwetce. Mam 180cm i nie mam problemu z zajęciem miejsca.
~Jarek
Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Jak wspomniałem powyżej, kierowcy i pasażerom jest wygodnie.
~Kosulak
Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Bardzo przyzwoita przestrzeń w środku. Wszystko na swoim miejscu.
~Piotr
Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Miejsca tyle co w niewielkim kompakcie.
~Andrzej
Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Trudno się czepnąć. W 4 osoby wszystko ok.
~Andrzej
Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Trudno się czepnąć. W 4 osoby wszystko ok.
Kia XCeed Crossover