Lista ocen Kia XCeed Crossover 1.6 T-GDI 204KM 150kW 2019-2022 (10) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~LTMek
Crossover 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Porównując do automatów z Mitsubishi, jak dla mnie rewelacja. Pewnie, że inaczej chodzi na trybie standardowym, a inaczej na sportowym, ale to też kwestia wyrobienia sobie pewnego stylu jazdy i odpowiedniego dostosowania go pod skrzynie.
~Mateusz
Crossover 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Ogólnie nie jest źle. W trybie sport czuć różnicę. Zdarzają się co prawda zawahania przy ostrej jeździe (obroty wysokie, ciągnie po chwili) oraz trzymanie zbyt wysokich obrotów na zimnym silniku przy zjeździe ze wzniesienia.
~michur
Crossover 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Automat ma duże opóźnienie przy "dociśnięciu". Na autostradzie mam wrażenie zbyt szybko/niepotrzebnie redukuje - problem rozwiązuje przełączenie na manual - siódmy bieg jest dość elastyczny od 100km/h
~Marcin
Crossover 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Po 2-3k kilometrów człowiek już wie jak należy się z nią obchodzić - opóźnienie w reakcji nie jest odczuwalne, bardzo przyjemnie jeździ się w mieście i korkach.
~mikki07
Crossover 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Pracuje równo, szybko zmienia biegi, nie wyje tak jak skrzynie bezstopniowe, podobno jest bardzo trwała. Nie mam zastrzeżeń.
~Piterek
Crossover 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Jedna gwiazdka mniej za tą ospałość w trybie normal. A pozatym to płynna i szybka w trybie sport.
~Tomasz
Crossover 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Ja pomimo wersji xl zdecydowałem się na manualną skrzynię biegów . Dla mnie jest o.k.
~Maciej
Crossover 1.6 T-GDI 204KM 150kW
To mój pierwszy automat, jednak w ciągu tygodnia "rozumiemy się bez słów"
~GP
Crossover 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Precyzyjna, biegi wchodzą z przyjemnym kliknięciem
Dziennik kosztów dla Kia XCeed Crossover 1.6 T-GDI 204KM 150kW
8,4
~l.eonsio
Crossover 1.6 T-GDI 204KM 150kW
cicha praca, płynie zmienia biegi w obie strony
Kia XCeed Crossover