Lista ocen Kia XCeed Crossover 1.6 T-GDI 204KM 150kW 2019-2022 (10) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~michur
Crossover 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Jest kiepsko wyciszony - silnik, koła i ogólnie hałas z zewnątrz dociera bez większym przeszkód. Silnik fajnie brzmi przy przyspieszaniu ale potem przy stałej prędkości słychać tylko monotonne buczenie.
~mikki07
Crossover 1.6 T-GDI 204KM 150kW
To w mojej ocenie największy mankament tego auta. Dość wyraźnie słychać szumy od kół. Na szczęście rekompensuje to cicho pracujący silnik.
~LTMek
Crossover 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Nie rozumiem zastrzeżeń w tej kwestii, bo jeździłem i ASX, i Sportage, i Quashqai, I Eclipse Cross, i CRV - jak dla mnie ciszej w xCeed....
~Piterek
Crossover 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Szum z okolic kół słyszałem nawet na jeździe prubnej mimo moim oczarowaniem samochodem, ale jest to do poprawienia wygłuszajac matą.
~Tomasz
Crossover 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Jest bardzo , bardzo średnio , szumy , szumy , szumy .Być może wpływ na to ma szyber dach ale mogło by być znacznie lepiej.
~Maciej
Crossover 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Nawet przy jeździe blisko 200 km/h auto prowadzi się komfortowo, żadnych dźwięków z zewnątrz
~l.eonsio
Crossover 1.6 T-GDI 204KM 150kW
auto średnio wyciszone. Szkoda bo auto konfortowe w innych aspektach. Nagłośnienie JBL na tym mocno traci
~Marek
Crossover 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Mogło być leprze, ale nie narzekam.
~Marcin
Cichutko w środku, nawet przy 180 km/h

Usterki Kia XCeed

Kia XCeed – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Mateusz
Crossover 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Przy prędkościach pow 140km/h słychać szum wiatru.
Kia XCeed Crossover