Lista ocen Kia XCeed (44) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Z takimi molochami z segmentu C jak Octavia to nie ma szans, ale generalnie określiłbym Xceeda jako wystarczający na komfortowy przejazd 4 dorosłych osób.
~Krystian
Crossover 1.4 T-GDI 140KM 103kW
Czy to z tylu czy z przodu miesca jest do tego jeali trzeba to i wyspac sie mozna po rozlozeniu siedze n przy 175 cm wzrostu(testowane)
~szymstan
Crossover 1.4 T-GDI 140KM 103kW
Miejsca sporo,choć do drobnych kierowców raczej się się nie zaliczam :) Pasażerka z przodu też zadowolona, z tyłu dotychczas dziewiczo.
~Stanisław
Crossover 1.4 T-GDI 140KM 103kW
Z przodu mimo mojego 190 cm wzrostu wygodnie , z tyłu nie jeżdzę ale pasażerowie nie narzekali, bagażnik spoko
~Andrzej Kolasa
Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Z przodu ok miejsca dość. Z tyłu też jest dobrze mimo opadającej sylwetce. Mam 180cm i nie mam problemu z zajęciem miejsca.
~mikki07
Crossover 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Miejsca jest w mojej ocenie po prostu tyle ile powinno go być. Nie za dużo, nie za mało, w sam raz.
~Maciej
Crossover 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Bardzo dużo miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu. Tak kierowca jak i pasażerowie mogą komfortowo podróżować.
~Mateusz
Crossover 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Jak na tej klasy auto średniak pod względem wielkości miejsca w kabinie. Obszernie z przodu.
~Piterek
Crossover 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Jest więcej miejsca na nogi z tyłu niż w ceed kombi, i też z tego powodu wybrałem xceeda.
~M
Crossover 1.4 T-GDI 140KM 103kW
Wewnątrz i z przodu i z tyłu miejsca było pod dostatkiem, dzieciaki nie narzekały na brak miejsca.