Lista ocen Kia XCeed (55) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kommissar
Crossover Facelifting 1.5 T-GDi 160KM 118kW
Jak na auto kompaktowe całkiem przyzwoite wyciszenie, nie można nic zarzucić. Nawet przy wyższych prędkościach można swobodnie rozmawiać.
~Marek
Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Mój najlepiej wyciszony samochód jak do tej pory, ale wiem, że może być lepiej (w klasie premium) zwłaszcza przy dużych prędkościach 130km/h
~Kosulak
Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Według mnie autko jest bardzo fajnie wyciszone. Wcześniej jeździłem mazda cx3 i mam wrażenie że przy większych prędkościach tam było głośniej w środku auta.
~mikki07
Crossover 1.6 T-GDI 204KM 150kW
To w mojej ocenie największy mankament tego auta. Dość wyraźnie słychać szumy od kół. Na szczęście rekompensuje to cicho pracujący silnik.
~Krzysztof
Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Do 100km/h prawie nic nie slychac. Jedynie szum powietrza. Jazda jak elektrykiem. Przy 140km/h nadal jest wzglednie komfortowo. Nie ma na co narzekac.
~LTMek
Crossover 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Nie rozumiem zastrzeżeń w tej kwestii, bo jeździłem i ASX, i Sportage, i Quashqai, I Eclipse Cross, i CRV - jak dla mnie ciszej w xCeed....
~RX900
Crossover 1.4 T-GDI 140KM 103kW
Na 18" z profilem 45 słychać opony, nie ukrywajmy. Niemniej pracę silnika jeżeli słyszymy to głównie wtedy gdy w SPORT gazujemy, także bez zarzutów :)
~Krystian
Crossover 1.4 T-GDI 140KM 103kW
Z wyciszeniem mogli by troche popracowac bo o ile silnika nie slychac to opony juz slychac jak w moim starym ceedzie jezdzac na letnich jeszcze
~M
Crossover 1.4 T-GDI 140KM 103kW
Do 110km jest bardzo cicho, powyżej słychać toczenie się opon. W mieście czasem zerkałem na obrotomierz aby upewnić się czy silnik jest włączony.
Dziennik kosztów dla Kia XCeed
5,9
~Stanisław
Crossover 1.4 T-GDI 140KM 103kW
Tu jest mała uwaga co do mocno słyszalnych fabrycznych opon letnich. Po wyciszeniu nadkoli i bagażnika problem zniknął