Oceny Łada 2105 2105 Sedan

Najnowsze oceny Łada 2105 2105 Sedan

3,1
~aaaa
2105 Sedan 1.5 75KM 55kW
mialem problem z rozrzadem ale odstawilem auto do niwlasciwej osoby ten niby mechanik zrobil tak ze tlki weszly i pozaginaly zawory potem juz u dobrego fachowca zostala zrobiona glowica jednak silnik w miescie sie przegrzal i juz cos bylo nie tak zaczela bardzo duzo palic oraz brala 0,5l oleju na 200km i chyba po tych incydetach jezdzila na 2 tlkokachale nawet wtedy na trasie nie stanela a wiec gdyby nie ten pierwszy "mechanik" jezdzil bym tym...
~woo@piasta.pl
2105 Sedan 1.3 64KM 47kW
Jeżdźe tym samochodem już 10 lat i jedyny mamkament jaki mi się w tym samochodzie nie podoba to dośc szybkie rdzewienie karoseri, trzeba ją co roku sprawdać i konserwować, koszty utrzymania moim zdaniem są niższe niż w utrzymaniu samochodów zachodnich, cześciej ją naprawiam niż forda rodziców, przeważnie chodzi o wymiane z tyłu gum na drążkach raz do roku i z przodu tyleii gómowo-metalowych raz na 80 tyś. Z tego co zauważyłwm wkałdam w nią...
~Killboy
2105 Sedan 1.3 64KM 47kW
Super auto! Stał na odkrytym parkingu przez ponad rok i odpalił :). Dobrze mi się nim jeździ, nie narzekam. Części w cenie barszczu. To auto to po prostu czołg (zwłaszcza mój - bo jest zielony :]), można nim pojechać wszędzie, można zabrać kumpli, można się przejechać nad jeziorko. Poza tym wygląda świetnie, może się niektórym nie podobać, ale niedużo mamy na ulicach takich aut, a każdy egzemplarz jest wyjątkowy.
3,1
~kazp@tlen.pl
2105 Sedan 1.3 64KM 47kW
Na tamte mata auto bylo dobre bo lepiej wykonane niz nasze Polonezy , Fiaty.Auta eksportowane do Polski czesto trafialy takze na rynki zachodnie i tam znajdowaly odbiorcow. Czyli na tamte czasy nie byly zle.W dzisiejszych czasach nie spelniaja swojej roli bo sa zbyt przestarzale kostrukcyjnie.
~kuba
2105 Sedan 1.3 64KM 47kW
idal samochodu zagranicznego o doskonalym wygladzie i gabarytach oraz cenie.bardzo wysoki stopien komfortu bardzo dobre zawieszenie oraz wysokiej klasy tworzywo z kyurego zostala wykonana plyta podlogowa (podluznice )
3,5
~fakir
2105 Sedan 1.5 75KM 55kW
Ogolnie Lada jest niezlym autem mi dalo wiele radosci mialem ja 6 lat i moge narzekac na korozje i kilka drobnostek,ale dla tych ktorzy maja troche umiejetnosci meczanicznych oraz garaz,polecam,dopieszczona lada i zadbana poddzieczy sie napewno i prezentuje sie super napewno lepiej niz polonez
3,8
~Jacek P.65
2105 Sedan 1.5 75KM 55kW
świetne auto jak na swoją klasę i lata. Moje auto było kupione w Holandii (mogło to rzutować na trwalość), ale w Polsce bardzo dużo jeździłem nim ciągnąc przyczepę i nie zawiodło mnie przez kilkanaście lat.
2,9
~lkljljlkjlk
2105 Sedan 1.3 64KM 47kW
Auto jak na model z tamtych lat da sie lubiec. Jak mowia gniotsa nie lamiotsa.Jest toporne ale i solidne i raczej niezawodne a jesli juz nawali wtedy latwo mozna go naprawic.
~voyciex
2105 Sedan 1.3 64KM 47kW
Samochod zadziwiajacy kazdego kto do niego wsiadzie. Ma klimat i to sie liczy:) Mocny jak na tego typu samochod i komfortowy rowniez jak na tego typu samochod. Ogolnie samochod fajny
~Leszek
2105 Sedan 1.3 64KM 47kW
Jeżeli ma się zamiłowanie samodzielnego naprawiania to jest auto bardzo tanie w eksploatacji.
Łada 2105 2105 Sedan