Ocena kierowcy - Łada 2107 2107 Sedan

Robert z Warmii, 17 lat temu
Rok produkcji 1993
Łada 2107 2107 Sedan 1.5 72KM 53kW 1982-1990 - Oceń swoje auto
jeżdżę nią 8 lat poznałem wiele tajemnic tej dziwnej łady jakoś sobie radzę dużo sam zrobię dlatego i dlatego zostanie ze mną do końca Polecam zadbaną ładę i dbając o nią mozna jechać do Mongolii
czasami chcę nią fruwać ale bywają takie chwile że chętnie bym ją postawił, nie wiem z czego to się bierze
w porzo ,palec wytarczy
jak wszystko gra bez luzów na układzie fajnie jest
tak jak ktoś określił jak w akwarium
no cóż jak u ruskich
i tu mam problem jak się nagrzeje jest prawie ok! jak czytam jak ładzianki grzeją to jest żal - róznie kombinuję i nie wiem co jest
nie mozna narzekać jest miesjce na wszystko fotele lotnicze fajne póki nie zarwane
pamiętam jak była prawie nowa - kupiłem ją 47 tyś km cichutko a potem w miarę zurzycia silnika , most , skrzynka docierają rózne szumy
można w większości radzić sobie samemu a jak ktoś nie ma pojęcia części naprawa nie puszczą z torbami zurzycie paliwa - gazu w normie - pamiętajmy o regulacji
za tą cenę co można kupić bez okazji starego trupa zachodniego no cóż ale dla nie których liczy się marka
oryginały super nasze części to nie to !!! wiem bo smigam ładami już 14 lat tak drobiagowych i dziwnych usterek jak w tej 2107 nigdy w poprzednich ładach nie miałem
most huczał jak bez oleju -wymieniłem go , być może a jestem prawie pewien że poprzedni właściciel żle dotarł samochód lub jeżdził gamoń jak dotartym to samo skrzynia b. nie zmienaiłem jej ale wiem że było coś robione i to po przejechaniu 20 tyś do tej pory przechodzą dziwne szuranie na most !! rozrusznik tak mi nawalił że część tzw.bendyks nie wyłączył się a silnik nawet po wyłączeniu stacyjki dalej chodził !!! OT dziwne przypadki

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.5 72KM 53kW [l/100km]

10,3