Lista ocen Łada Samara 2109 1.3 64KM 47kW 1988-1997 (145)

~wstec@prz.rzeszow.pl
2109 1.3 64KM 47kW
Egzemplarz Samary, który eksploatuję, to wersja eksportowa (Finlandia), stąd i jakość zdecydowanie lepsza niż wypuszczanych na rynek ZSRR
3,7
~barmar
2109 1.3 64KM 47kW
Jak na samochód z tamtych lat to bardzo dobry, blachy są ocynkowane (wersja tzw. fińska) i nadal oryginalne, choć co nieco zaczyna się pokazywać, ale po 16 latach chyba ma juz prawo...
~anonim221
2109 1.3 64KM 47kW
troche kwadratowa ale zwiększa bezbieczeństwo i mało rdzewieje
2,9
~DOMEL
2109 1.3 64KM 47kW
lady sa do ZAJERZDZENIA. pewnie bende musial znuwzmienic silnbik.
4,1
~Roberto
2109 1.3 64KM 47kW
eksploatowałem samarę przez 5 lat i wbrew panującym opiniom nigdy mnie nie zawiodła zima lata zapala i jeździ bez problemu, silnik cichy i elastyczny na trasie umiarkowane zużycie paliwa, niestety jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia nadwizie nie radzi sobie z korozia dla eeplarzy powyzej 10 lat. Niska cena zakupu oraz koszty ekspoatacji stanowią interesujacą propozycie dla mniej zamożych ludzi.
~j23sklenar@wp.pl
2109 1.3 64KM 47kW
w sumie to bardzo dobre auto,choc juz niemodne.tanie w utrzymaniu i dosc zywotne.polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4,1
~nonez-56@02.pl
2109 1.3 64KM 47kW
dobra cena samochodu ,niskie ceny części, niezawodny, używam go 15 lat jestem zadowolony z swojej samary. Części kupuję zawsze nowe na takie ceny każdego użytkownika takiego samochodu stać
3,3
~pasio@poczta.onet.pl
2109 1.3 64KM 47kW
Auto nie do zdarcia! kiedys zwiedziłem połowe POLSKI (zrobiłem 1500 km) nie wiedząc ze koło mi odpada! Samochód nie dał znaku po sobie ze cos jest nie tak! no i moja LADA juz ma na koncie dwa skasowane maluchy, które nie przetrwały zderzenia z moją LADĄ a ja straciłem tylko światło !!
~jakubr@gpw.com.pl
2109 1.3 64KM 47kW
tylko i wylacznie wymiana mat. eksploatacyjnych , cichy (Silnik)
3,6
~kmk/w-wa
2109 1.3 64KM 47kW
stary ale jary, całkiem dynamiczny - w kazdym razie mocniejszy niż nowe 1200 cm (Silnik)
Łada Samara 2109