Lista ocen Łada Samara 2109 1.3 64KM 47kW 1988-1997 (145)

~Marchewa
auto kupilem za 700 zł co lepszego za ta cenne mozna dostac :D
~Aneta Kopijasz amba_2@interia.pl
2109 1.3 64KM 47kW
Kocham moją Samarę i nie zamieniłabym jej na inne mniejsz nowsze auto. Jak na swoją wartość (żenująco niską) jest naprawdę wygodnym, dużym, bezpiecznym i w miarę bezproblemowym samochodem.
~HP
2109 1.3 64KM 47kW
zaskoczenia po kupnie: in plus-niezawodność,spalanie,ogrzewanie in minus-plastiki,widoczość przy manewrowaniu
~Edyta
2109 1.3 64KM 47kW
Mieliśmy z mężem kilka samochodów, ale nie zamieniłabym jej na inny. Jest to pierwszy samochód do który dardzo mi pasuje. Jest trzydrzwiowa co jest bardzo dobre zwłaszcza, gdy z tyłu wozi sie małe dzieci. Pojemność bagażnika też jest dosyć dobra. Po złożeniu kanapy można nią przewozić nawet duże rzeczy. Przedni napęd jest super szczególnie na śniegu i śliskich, błotnistych nawierzchniach. Nie jestem wysoką osobą i uważam, że przy moim wzroście...
3,2
~Łukasz Buczyk, boogiee@wp.pl
2109 1.3 64KM 47kW
jak na tak tani samochod auto spisuje sie niezle; dobry, dynamiczny silnik (wersja 1,3 ).
4,1
~Pawcio
2109 1.3 64KM 47kW
To autko jest dobre. Napewno lepsze niż Polonez!!!!!!!!
3,8
~staszek_p@o2.pl
2109 1.3 64KM 47kW
Jeżdżę już kilka lat bez większych problemów jedynie wymiany eksploatacyjne i drobne naprawy, dopiero teraz zaczyna wychodzić drbna rdza(tylna klapa i doły drzwi) Muszę przyznać że jest to wyjątkowyo dobry egzemplarz.Oczywiście drobne usterki też są (nie działa hydrauliczna regulacja świateł,wymieniłem pompkę spryskiwacza na inną),kiepskiej jakości plastiki,i usytułowania niektórych elementów trochę kłopotliwe.Jak na nasze drogi całkiem...
3,8
~andrzej_99go2.pl
2109 1.3 64KM 47kW
Gdyby producent lepiej przyłożył się do wykończenia i montażu - całkiem niezła bryka.
3,7
~Cony
2109 1.3 64KM 47kW
Jak na taki przebieg silnik jest w bardzo dobrym stanie i jest w miare cichy (Silnik)
3,2
~Carlos
2109 1.3 64KM 47kW
Samochód, jak na swoją cenę, spełnia wymagania. Jest przeznaczony dla ludzi niezbyt zamożnych, którzy nie mieszczą się w maluchu, potrzebują "trochę" więcej przestrzeni. Zadbany i dobrze eksploatowany, może nam długo służyć.
Łada Samara 2109