Lista ocen Łada Samara 2109 1.5 75KM 55kW 1984-2004 (64) - Ergonomia

Na liście zabraknie 101 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~memed
2109 1.5 75KM 55kW
Jak na stylizację z tamtych lat, to bez najwiekszych szaleństw. Ale wszystko jest czytelne i na swoim miescu. Jak go kupiłem to musiałem się przyzwyczaić do poszukiwania ssania, wyłącznika świateł i dmuchawy. Po prostu mało instynktowny. Z bajerów to ma regulację mocy podświetlenia deski rozdzielczej, regulacę wysokości świateł i super bajer - wskaźnik ekonomiki jazdy oraz woltomierz. Wszystko w piszczącej plastikem desce rozdzielczej.
~PePis!
2109 1.5 75KM 55kW
jeżeli chodzi o spalanie wersja dla babci jest bardzo optymistyczna bo pali ok7 na 100-tke, ale gdy mówimy o wersji HARD czyli mojej :D może spokojnie skotłować jakieś 13litrów szczególnie w zime gdzie każde jej otpalenie nie moze sie obejść bez wyciągnięcia ssania
~Krzysztof
2109 1.5 75KM 55kW
Zważywszy na rocznik, to nie było za dużo opcji. Ale wszystkie są logicznie ułożone, a wszystkie potrzebne informacje zmieszczona na pulpicie. Nie ma może licznika obrotów, ale to słychać ;-)
~zdzisiu
2109 1.5 75KM 55kW
Jak dla mnie kierownica za bardzo w stronę kierowcy wyciągnięta. Pierwszy raz jak wsiadłem to myślałem, że mam ją na kolanach. Można się przyzwyczaić. Przyciski w miarę sostępne, ale mizernie wykonane.
~Terminator® (strefa217@poczta.onet.pl)
2109 1.5 75KM 55kW
Hm... jest to trudne pojecie, poniewaz osobiscie nie jest zle (wnetrze z lat 80), jednak patrzac na wykonczenie wspolczesnych samochodow, wnetrze samarki pozostaje niestety w tyle :-(
~ja
2109 1.5 75KM 55kW
tutaj jest slabiutko.dziwi polozenie miejsca pod zamontowanie radia.plastiki skrzypia ale rozwiazaniem sa 4 glosniki i muzyka i jedziesz jak w mercedesie heh
~Maro S
2109 1.5 75KM 55kW
Niby wszystko pod reka ale sa powazne mankamenty jak ciegno ssania pod kierownica, nie jest to wygodne miejsce, radio za nisko, reszta moze byc
~OWP1 gnysiu1@gazeta.pl - można pisać jak ktoś ma jakieś pytania
2109 1.5 75KM 55kW
Wszysko działa topornie i lubi sie .... ułamywać. bardzo kiepsko choć rozmieszczenie samych przełączników w porządku
~marcinjo
2109 1.5 75KM 55kW
dostęp do niewielkiej liczby przelacznikow dobry, nie wymuszajacy zmiany pozycji, siedzenia słabo trzymaja bocznie
~dariusz.strzelecki@power.alstom.com
2109 1.5 75KM 55kW
dostep do wszelkich w mire dobry poza zle usytulowanymi przelacznikami: swiatel awaryjnych, przeciwmgielnych, halogenow.
Łada Samara 2109