Lista ocen Łada Samara 2109 1.5 75KM 55kW 1984-2004 (78) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 87 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PePis!
2109 1.5 75KM 55kW
szczególnie na łysych kapciach firestone-a poprostu lata na każdym zakręcie, dlatego większość szybko pokonywanych przezemnie zakrętów branych jest bokiem, a do tego łyse firestone-y grają tak pięknie na ciepłym asfalcie ze nawet przy bardzo wolnych prędkościach ludzie sie ogladają co za wariat jedzie
~Terminator® (strefa217@poczta.onet.pl)
2109 1.5 75KM 55kW
Jak dla mnie bomba! Naped na przod daje olbrzymia przewage nad wozami z napedem na tyl. Nie ma mowy o blednym prowadzeniu po koleinach, na sniegu czy niezbyt przyczepnej nawierzchni idzie jak czolg. Wyprzedzanie bez problemu!
~memed
2109 1.5 75KM 55kW
Prowadzi się dobrze. Nie drży, nie ściąga i nic z tych rzeczy. Lekko pracyje układ kierowniczy. Auto jest jakby lekko podsterowne w zakrętach, choć zawieszenie jest dość twarde.
~Ballon
2109 1.5 75KM 55kW
nie przesadzać z prędkościami w zakrętach, może cię niemiło zaskoczyć (za miękka), układ kierowniczy OK. zawieszenie średnio komfortowe ale co do trwałości nie do zniszczenia.
~CzuM(sfirusss-82@tlen.pl)
2109 1.5 75KM 55kW
Dla mnie mankamentami jest problem z przegubami zewnetrznymi układu napedowego i to że zawieszenie jest raz twarde (dziuty bardzo mocno odczuwa) a na zakretach tendencja do przechyłów.
~pszemek40@poczta.onet.pl
2109 1.5 75KM 55kW
Jeździłem tym samochodem również jako nastolatek i wiem że nieraz wyratował mnie z opresji ŚWIETNYM prowadzeniem po drodze zarówno suchej jak i mokrej.
~Maro S
2109 1.5 75KM 55kW
Dobre na dziurawe drogi, sstosunkowo wysoki prześwit co sie przydaje na naszych kocich lbach, dobrze sie prowadzi w zakretach, ale o komforcie mozna zapomniec
~OWP1 gnysiu1@gazeta.pl - można pisać jak ktoś ma jakieś pytania
2109 1.5 75KM 55kW
Auto prowadzi sie bardzo pewnie - ale amortyzacja nierowności jest kiepska - do tego duża głośność. I topornie dzaiłająca kierownica (trzeba mieć krzepe:-))
~SÓWKA
2109 1.5 75KM 55kW
Jak na auto z seryjnym zawieszeniem (orginał) w zakręty wchodzi się przyjemnie nawet przy dużych prędkościach. Jak dla mnie jest precyzyjny (rok prod. 91)
~Krzysztof
2109 1.5 75KM 55kW
Zdarzało się, że na nie równościach z zadurzą prędkością samochód mi latał. I mimo wszystko zawieszenie nie siadło...
Łada Samara 2109