Lista ocen Łada Samara 2109 1.5 75KM 55kW 1984-2004 (75) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 90 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~CzuM(sfirusss-82@tlen.pl)
2109 1.5 75KM 55kW
Z tym to nie z dobrze ponieważ spokojnie moge powiedzieć że przeszkadzają odgłosy z zewnątrz i różne szumy spowodowane szczelinami pomiedzy profilami karoserii i np. drzwiami. u mnie doszło jeszcze basowe warczenie tłumika sportowego- które czasem aż denerwuje...Dobre rozwiązanie to maty głuszące i dobre Car Audio(ostatnio mi ukradli...)
~Terminator® (strefa217@poczta.onet.pl)
2109 1.5 75KM 55kW
Przy wolnej jezdzie jest naprawde cicho. Jednak jesli chcemy jezdzic bardziej sportowo, wysokie obroty silnika daja znac o sobie. Przy jezdzie szybszej jest w miare cicho. Dopiero powyzej 150 km/h slychac powietrze, ktore tniemy naszym samochodem :)
~Krzysztof
2109 1.5 75KM 55kW
Wyciszenie byłoby ok, gdyby samochód miał silnik niskoobrotowy. Jednak jest wysoko i niektórych przeraża przy dużym przyśpieszeniu hałas jaki wydaje. Ale jak nie ścigasz się, to nie ma problemu...
~Athelon
2109 1.5 75KM 55kW
Ludziee GOżEJ NIŻ W MALUCHU !! Możnaa świraa dostać alboo sie przzwyczaić:P Ale stuka wszystko, od tapicerki drzwi, tylnej pułki przedniej konsoli po skrzynie biegów i listwę układu kierowniczego
~SÓWKA
2109 1.5 75KM 55kW
Polecam maty wyciszające (warto zainwestować). Wcześniej było dość głośno już przy około 90 km/h teraz jest super. A na czerwonym to trzeba patrzeć na kontrolki czy nie zgasł (różnica ogromna)
~toomek@interia.pl
2109 1.5 75KM 55kW
przyzwoicie wyciszone auto, ale trochę za wysokie obroty silnika powyżej 110km powodują niepotrzebne szumy. pomaga wzmacniacz i dobry zestaw głośników ;) oraz uszczelnienie plastyków :)))
~Ładak
2109 1.5 75KM 55kW
Ja tam tutaj nie narzekam. Dałbym 10 w porównaniu do malucha i dałbym 3 w porównaniu do Mondeo. Oceniam na 4.5 ale nie ma takiej opcji, więc daję 4.
~Maro S
2109 1.5 75KM 55kW
Wyciszenie jest marne, silnik slychac przy wyzszych obrotach za glosno - ale ma przyjemne brzmienie wiec nie wszyscy kierowcy beda narzekac.
~Leniu
2109 1.5 75KM 55kW
Slabe, powyzej 60 km/h pojawiaja sie glosne swisty wiatru i trzaski podzespolow podwozia no i oczywiscie plastikow...
~OWP1 gnysiu1@gazeta.pl - można pisać jak ktoś ma jakieś pytania
2109 1.5 75KM 55kW
Głośno jak w czołgu (rosyjskim oczywiście) Hałasuje silnik, skrzynia biegów zawieszenie i plastiki są okrutne!
Łada Samara 2109