Lista ocen Lancia Kappa (88) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 89 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dj_tygrys
Sedan 2.4 20V 175KM 129kW
Zapłaciłem za ten samochód 2.500 zł ponieważ udało mi się trafić okazję iż poprzedni właściciel jest w trakcie budowy domu i trafiła mu się ta awaria, krzykneli mu wielką kwotę a dla niego każdy grosz się liczył i po znajomości oddał mi go za grosze, naprawa wyniosła ok 3.000 zł rejestracja + ubezpieczenie 600 zł łatwo policzyć ile mnie wyniosło auto które nowe kosztowało ponad 100.000 zł, które jest z roku 2000, nie było wypadkowe, ani nic z...
~andrzej
Sedan 2.4 TD 124KM 91kW
i co z tego że mało trzeba zapłacić przy zakupie ale potem trzeba mieć gruby portwel więc trzeba się trzy razy zastanowić nad kupnem pierwszej kapusty ,bo potem człowiek zakochuje się w tej kapryśnej włoszce i ponosi spore wydatki .ale tak jest w prawdzie w każdej miłości nie tylko do \"kapusty\" mimo wszystko o ile pozwoli mi żona to napewno kupie jeszcze kappusię ale ona uważa że dobra skarbonka to świnka z gliny a nie takie ładne auto
~BAN
Sedan 2.0 LE 146KM 107kW
za stosunkowo niskie pieniądze można kupoić sobie naprawdę dobrą limuzynę z dobrym wyposażeniem. Części może faktycznie śa droższe od w porównaniu z innymi markami ale tych samochodów na naszychdrogach nie ma za wiele teraz powoli stają sie popularniejsze, bo ściągane są z zachodu. Ale jeśli ktoś patrzy na koszt części bo zakłada że auto będzi się psuć to musi kupić sobie golfa 1 lub fieste :D
~Tomek, fomicz@wp.pl
Sedan 2.0 LE 146KM 107kW
Auto kupilem dosc drogo jak na ten rocznik, ale mialo instalacje LPG z wtryskiem gazu w postaci cieklej i jest bezwypadkowe (obejrzane juz b. dokladnie wszystko co tylko mozliwe ;)), mimo wszystko uwazam, ze stasunek ceny do jakosci jest bardzo dobry. Auto jest niedoceniane u nas w kraju, moze to i dobrze, jak bede zmienial auto na nowszyrocznik , bede mogl brac rowniez pod uwage auto wielkosci Kappy
~dawid_skalniak@wp.pl
Sedan 3.0 24V 205KM 151kW
Porównajmy: rocznik 94-01\' Opel Omega B 3.0 V6 - cena ok. 13 tyś(1998\')gratis otrzymujemy auto bez polotu,bez fantazji i ginące w tłumie. Audi A6 C5 2.8 V6 - cena ok. 18-25tyś (1998) Lancia Kappa 3.0 V6 - cena 15tyś (2000) w zestawie otrzymujemy coś niepowtarzalnego, coś co sprawia, że na motoryzacje możemy spojrzeć z innej strony.
~RAQ - Lodz.
Sedan 2.0 20V 155KM 114kW
Jak sie nasluchalem o ´wloszczyznie´ to mi wlosy deba postawaly. Ale jak do tej pory nic sie nie sprawdzilo z tych przepowiedni. Jestem strasznie zadowolony z mojej KOBIETY, a poza tym dowiadywalem sie o czesci i wcale tak tragicznie nie jest. Tym bardziej ze znam chlopakow z lanciateam z Lodzi i na wszystko maja rade - polecam ich.
~RR1000
Sedan 2.0 20V 155KM 114kW
nie ma porownania do niczego pokutujący w naszym stereotypowym społeczenstwie mit o autach na F etc.. powoduje że mozna je kupić w naprawde dobrych cenach choc unikałbym dolnego pulapu cenowego bo moze sie okazac skarbonka bez dna warto zapłacic wiecej i cieszyc sie jazda tym samochodem przez lata!
~Rafał Kucharczyk
Sedan 2.4 TD 124KM 91kW
Pod tym względem samochód wypada doskonale. Trudno znaleźć samochód równie wygodny za tak niską cenę. Myślę,że wpływ na cenę ma to,że jest to Włoch a nie Niemiec czy Japończyk. Zdecydowanie godny polecenia dla kierowców którym nie zależy na samochodzie do lansowania,tylko na dużej i wygodnej limuzynie.
~ralff16
Sedan 2.0 20V 155KM 114kW
I cos co bardzo miło mnie zaskoczyło stosunek ceny do jakości bo za tą cene niekupi się samochodu który bedzie cieszył tak bardzo dlatego postanowiłęm się związac z MARKĄ LANCIA na długo i chce wypróbowac reszte modeli tej formy jako druga dla domu kupuje LYBRE także włoski wyższy styl zadowala w zupełności
Dziennik kosztów dla Lancia Kappa
7,4
13,1
13,4
~Somebody
Sedan 2.4 TD 124KM 91kW
Dlaczego to auto tak straciło na wartości ? Bo się często psuje ... stfu ! Bardzo często ! Nie podoba mi się tutaj to, że dużo osób ma od roku Kappe i uważa, że jest super - w pierwszym roku być może! Z moją Kappa też było OK, ale do czasu! Wydałem na naprawy z 50 000zł, a teraz nowy silnik kupuje.