Lista ocen Lancia Kappa (177)

3,1
~daniel
Coupe 2.4 20V 175KM 129kW
auto dobre dla ludzi ceniących niedrogą indywidualność, luksus na średnim poziomie, jedyny ala drewniany dodatek to plastikowa konsola środkowa, wyjątkiem są wersje coupe w których ala drewnianych wstawek jest więcej
~ruff
Sedan 2.0 20V 155KM 114kW
CHodzi bez zarzutu, według serwisu miał brać olej, ok. 1 litra na 10000 km, ale jak dotąd (3000 km) nic:-) (Silnik)
3,6
~tedi ber
Sedan 2.0 16V Turbo 205KM 151kW
samochód rewelacyjny, jeśli chodzi o komfort podróżowania, właściwości jezdne,ogrom miejsca dla kierowcy, pasażerów i bagaży.. gdyby nie szczegóły jak zawrotne ceny części, napraw i samej eksploatacji- na pewno nie jest to samochód dla oszczędnych
~Stasiu
Sedan 2.0 LE 146KM 107kW
Gdy zobaczyłem ten samochód po raz pierwszy pomyślałem sobie że to niemożliwe aby taki 1,5 tonowy kolos rozpędzał się do setki tak szybko, ale to prawda setka pęka i to po 7 sekundach, w trasie z wyprzedzaniem - hmm - to nie chodzi o to że nie ma problemu, wręcz przeciwnie jest problem bo to piękne autko rwie się na każdym biegu tak że aż trudno się opanować - dla mnie +6. (Silnik)
~Heniek
Sedan 2.0 20V Turbo 220KM 162kW
Wspaniały samochód za naprawdę niewielkie pieniądze. Limuzyna za grosze. Podziwiam ludzi którzy wydają kilka razy więcej za inne marki tylko dla znaczka. Jakość, luksus, osiągi nieporónywalnie lepsze niż \"bitkach\" z Niemiec
~MaZuR (mazur@wypas.pl)
Sedan 2.4 20V 175KM 129kW
Duże, szybkie i wygodne auto za rozsądne pieniądze.
~piotr
Sedan 2.0 LE 146KM 107kW
rewelacja przejechałem 70 tys bez żadnej usterki oby tak dalej ,cicho, dynamicznie,bardzo elastyczny silnik (Silnik)
~LK Driver zoso16@o2.pl
Sedan 2.4 20V 175KM 129kW
Za cene Kappy można kupic np. Opla Vectre albo Forda Mondeo a to auta o klase niżej nietylko jeżeli chodzi o wykonanie i komfort ale także jeśli chodzi o ilość miejsca we wnetrzu.Ja jeżeli bede wymienial auto to tez na Kappe ale tym razem bedzie to 2.0T :))) Polecam Kappe każdemu kto lubi sie wyróżniać z tłumu BMW i Mercedesów i cenia sobie jakość
~Agalel
Sedan 2.4 20V 175KM 129kW
Jeżdżę to Księżniczką od niedawna. Zrobiłam ok. 2500 km- na razie -, jestem pod dużym wrażeniem i kocham ją serdecznie. Wielkie, cudne, przestronne auto - takie jak lubię. Wykończenie wnętrza perfekcyjne, tapicerka, drewienko i inne duperele ułatwiające życie są super. Czuję się bardziej jak na salonach niż jak w samochodzie. Polecam tym wszystkim, którzy cenią komfort, przestrzeń i piękno.
~anonim
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
auto jak na rocznik 98 robi wrażenie. żadnej rdzy, całkiem fajne wyposażenie jak i udogodnienia. ma już u nas 8 lat i obyło się bez większych napraw, głównie jakieś drobne rzeczy (np do wymiany siłownik w drzwiach - 50 zl, pęknięcie tłumika - spawanie 20 zl), naprawy i części stosunkowo tanie