Lista ocen Lancia Kappa (177)

3,6
~PM
Sedan 2.4 20V 175KM 129kW
Świetny samochód z małymi niedostatkami jakościowymi za super atrakcyjną cenę.
4,1
~DR oszi
Sedan 3.0 24V 205KM 151kW
mam automat i jest ok ok 9s do setki starcza ale.. (Silnik)
~lemo00
Sedan 2.0 20V 155KM 114kW
Auto mnie jeszcze nigdy nie zawiodło. Traktuję je jak członka rodziny.
~lancista
Sedan 2.0 20V 155KM 114kW
Samochód na pewno wart swojej ceny. O plusach nie będę pisał, ponieważ dużo tu już nipisano, z czym w większości się zgadzam. Natomiast z minusów wymienię spalanie (ok 13 litrów Pb w mieście i około 9 na trasie - silnik 2.0 20V) i.. i to by było tyle. Nawet przy takich gabarytach auto nie sprawia trudności przy parkowaniu w mieście. W trasie jest niesamowicie wygodne i mocy nigdy mi nie zabrakło. Czasem jest ciężko znaleźć dobrego mechanika,... (Silnik)
~wojtek
Sedan 2.0 LE 146KM 107kW
jeżdzi się jak po szynach trochę drogie części w tym słynne łączniki stabilizatora ale ogólnie super. (Układ jezdny)
~Dariusz
Sedan 2.4 20V 175KM 129kW
super limuzyna za nie wielkie pieniadze jestem bardzo zadowolony z tego auta nie pozbede sie go nigdy
~Michał
Kombi 2.4 TD 124KM 91kW
Pracuje dość głośno ale na szczęście w środku tego nie słychać, poza tym nie mam uwag (wystarczająco silny i dynamiczny) (Silnik)
~BOBAS
Sedan 2.0 LE 146KM 107kW
KRĘCI AŻ MIŁO ALE FAKT PO PRZEKROCZENIU 3,5TYŚ/OBR-ELASTYCZNY (Silnik)
~Paweł z Radomia
Sedan 2.0 20V 155KM 114kW
Silnik jest bardzo elastyczny nawet przy 5 biegu posiada zasoby do gwałtownego przyspieszania.Kultura pracy stoi na wysokim poziomie. (Silnik)

Usterki Lancia Kappa

Lancia Kappa – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Wojtek
Sedan 2.0 20V Turbo 220KM 162kW
Super auto, naprawde wbrew opini polaków nie psuje sie, a komfort lepszy niż w mercedes E-klase W124 (miałem takiego przed Lancią)