Lista ocen Lancia Kappa (177)

~Dziaaduuu
Sedan 2.0 LE 146KM 107kW
Polecam każdemu, aby zobaczył, że włoskie auta są naprawde wyjątkowe
~jaro, cosmoss@gazeta.pl
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
pomimo 260 000 km odpala doskonale w -20 C, dynamiczny, głośny na zewnątrz, w środku dobrze wyciszony, (Silnik)
~Łukasz
Sedan 2.4 TD 124KM 91kW
nie drogi w utrzymaniu jak sie wie gdzie kupywac czesci , trzeba pamietac zeby wszystkie czynnosci eksploatacyjne robic na czas a samochod wynagrodzi nam to bez awaryjnościa godny polecenia
~Cezary
Sedan 2.4 20V 175KM 129kW
Silnik ma przyjemny dźwięk i ponaprzeciętną kulturę pracy. Powyżej 3000obr/min można poczuć działanie doładowania dynamicznego. (Silnik)
~glossny
Sedan 2.0 20V 155KM 114kW
potrzebuje wysokich obrotów, do 3tys obotów nie czuc ze przyśpiesza, (na benzynie tak samo) (Silnik)
~rombacz@polbox.com
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Jest to bardzo wygodne i mocne auto, ja na szczęście znalazłem solidny i niedrogi warsztat gdzie fachowiec dba o auto i nie bierze za to chorych pieniędzy. Jazda w trasie to prawdziwa przyjemność. Elestyka turbo diesla w połączeniu z komfortem powoduje że Polska wydaje sie małym kraikiem :)
~Koro
Sedan 2.4 20V 175KM 129kW
silnik :Bajka nie znalazł sie jeszcze taki co miałby start z moją Włoszką :) jesdnym słowem jestem zadowolony ..... natomiast mam pytanie : na 4 tys kilometrów ostatnio spalił mi 1 litr oleju co to może byc??? (Silnik)
~LK_driver
Sedan 2.4 20V 175KM 129kW
silnik pracuje naprawde bardzo dobrze a do tego ma rasowy dzwiek (Silnik)
~tm
Sedan 2.0 20V 155KM 114kW
bardzo sprawny i nie ma sobie równych. Miałem akorda i merca 300DT. Ten jest duzo sprawniejszy, cichy. W ciagu 18 m-cy przejechałem 50.000km - wymiana oleju i filtrów. Bez zastrzeżeń. (Silnik)

Usterki Lancia Kappa

Lancia Kappa – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~paco´´´
Kombi 2.4 TD 124KM 91kW
niby limuzyna, a prowadzi się w zakrętach równie dobrze jak chociażby celica, którą jeździłem wcześniej, za to komfort resorowania na naszych dziurawych drogach dużo większy (Układ jezdny)