Lista ocen Lancia Kappa (177)

~Czyzyk
Sedan 2.0 LE 146KM 107kW
Bardzo ciekawy dzwiek silnika, brzmi prawie jak ferrari ;) Zadowalajaca dynamika jak na swoja mase, moglby tylko troszke mniej palic, srednio 11,5 l /100km (Silnik)
~taz
Sedan 2.4 20V 175KM 129kW
Jak ktoś lubi się woźić czymś co wkurza z zazdrości innych to idealne auto.
~Tadeusz tadhal@vp.pl
Sedan 2.4 20V 175KM 129kW
daję tak wysokie oceny, gdyż autko spełnia wszystkie moje oczekiwania a ponadto mam skalę porównawczą gdyż jest to moje 9 auto.
~bartek@bmwe30.net
Sedan 2.4 20V 175KM 129kW
Auto duze, wygodne, w miare szybkie i ekonomiczne (LPG). Niemniej jednak jest to włoszczyzna i gdy przesiadłem się z BMW to troche denerwują mnie niskiej jakości uszczelki, plastiki, gumki itp.
3,3
~artur
Sedan 2.4 TD 124KM 91kW
fałszywe obiegowe opinie krzywdzące markę,że włoskie się psuje,mówią ludzie którzy ostatni kontakt z włoską motoryzacją mieli na poziomie fiata126.fakt dbam o to auto,olej semisyntetyk 10w40 co średnio 9tyś 2 kursy italia,od trzech lat leje dodatek motor life reduktor tarcia,nie mylić z moto doktorami,nie jeżdzę szybciej niż 130km/h.pobiera 0.6 l oleju na 9 tyś
~rr
Sedan 2.0 20V 155KM 114kW
Pracuje bardzo porządnie, rano na chłodzie zawsze się przez chwilę budzi i wtedy trzeba się z nim obchodzić czule. (Silnik)
~Alexander
Sedan 2.4 20V 175KM 129kW
Świetne auto, jak ktoś lubi samochody z klasa to polecam
~Bursztyn13@vp.pl
Sedan 2.0 LE 146KM 107kW
Poteżne luksusowe auto za całkiem przyzwoite piniądze,w standardzie ma wszystko oprócz skóry,no i właściciel może sie czuć orginalnym,bo spotkać drugie identyczne jest raczej bardzo ciężko;-))
~tomek_dembkowski@o2.pl
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Jedyne co wymieniałem to przepływomierz i usczelka pod zaworami, ale na ten przebieg to i tak nie dużo. (Silnik)
~Łukasz22i
Sedan 2.0 20V 155KM 114kW
Bez wibracji, dobra elastycznosc, miłe dla uch brzmienie przy wyższych obrotach,poza tym cisza! (Silnik)