Ocena kierowcy - Lancia Lybra Kombi

Marek, 13 lat temu
Silnik 1.9 JTD 115KM 85kW
Rok produkcji 2003
Lancia Lybra Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW 2001-2006 - Oceń swoje auto
przy pierwszym spojrzeniu brzydki samochód o dziwacznym dresingu po chwili zastanowienia na fotelu kierowcy można zauważyć że to pięknie dopracowane auto z niepowtarzalnym środkiem którego próżno szukać w osławionych Niemcach a w Japończykach w ogóle nie ma
nie mogę powiedzieć jednego złego słowa. to włoska konstrukcja sprzedawana wielu innym koncernom, odporna na ludzką głupotę. niemniej trzeba pamiętać że to Włoch i trzeba dbać i na bieżąco wymieniać filtry oleje itp. przy 200 ooo tyś padła jena świeca żarowa i czujnik obrotów wału korbowego
bez zastrzeżeń. może w moim służbowym bmw serii 7 działa lepiej ale to inna klasa. 1 baaaardzo krótka
nie mam zastrzeżeń. po 200 tyś wymieniłem przednie wahacze bo samych sworzni się nie da
to samochód osobowy i widoczność ja w tego typu autach
z przodu ok. z tyłu też może być. chociaż to kombi i byłem przekonany że mam duży samochód powiem tak: na wakacje z jednym dzieckiem można jechać z dwójką dzieci i bagażami to \"droga przez mękę\" no chyba że uda się wam nakłonić swoje pociechy i tzw ślubną do zabrania mniejszej ilości zbędnych szmat par butów i sam diabeł wie czego jeszcze
może być
dla kierowcy jeżeli ma maks 180 cm nieźle powyżej 180 zaczynają się kłopoty uciążliwe
leprze niż w golfach fokusach i innych tej klasy
powiem tak eskapada do Chorwacji i z powrotem plus wycieczki na miejscu tj jakieś/ ok 3.5 tyś km wyniosło mnie 1200 zeta. spalanie tak małe że nie liczyłem dokładnie. w zimie w korku potrafi potrafi jednak zwrócić uwagę
to samochód z kategorii powiedzmy kompaktowych kombi dla rodzinki z jednym dzieckiem za dobre pieniądze
kupiłem ze stanem 160 tyś aktualnie ma 200 tyś i uchowaj boże nie mogę złego słowa powiedzieć
przy 200 tyś musiałem wymienić końcówki drążków i wahacze z przodu bo samych sworzni się nie da
Dziennik kosztów dla Lancia Lybra Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Lancia Lybra Kombi