Ocena kierowcy - Lancia Lybra Kombi

piopyt@gmail.com, 14 lat temu
Silnik 2.4 JTD 135KM 99kW
Rok produkcji 2001
Lancia Lybra Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW 1999-2002 - Oceń swoje auto
Silnik : Dynamiczny a zarazem ekonomiczny.
Świetne auto. Stylistyka albo oczarowuje albo odtrąca :) Kwestia gustu ale nawet jak się nie podoba na zewnątrz to wnętrze powoduje tylko i wyłącznie pozytywne odczucia. Jest to auto niezwykłe, niestety (a może stety?) niedocenione.
Cicho i przyjemnie. Naprawdę fajna jednostka napędowa. Ja mam 140-konną i można sobie przycisnąć bez efektu lejka w baku :)Od 1800-1900 obr./min. zaczyna robić się naprawdę świetnie :) No i ten piąty cylinder dużo daje.
Ok. Jednak czasami szósty bieg by się przydał.
Auto jest dość miękkie co sprawia, że po naszych \"polnych\" drogach jedzie się naprawdę komfortowo. \"Sportowców\" odsyłam pod inny adres.
ok
Wszystko w zasięgu ręki na swoim miejscu. Praktycznie i ładnie.
Naprawdę wydajna klima dwustrefowa.
Jeszcze nie było osoby(różne gabaryty):), która by mi nie powiedziała, że jest to bardzo wygodnie auto.
Tak jak ktoś już tu wcześniej pisał. Do 100 km/h cisza. Później śmielej opony, powietrze.........i w końcu silnik. Jak się komuś nie podoba włącza Bose :)
Spalanie naprawdę zaskakuje. Przy mojej jeździe z klimą miasto max. maxów 7.5 l. trasa 90-130 6.5 l. Napraw jeszcze nie było. Ceny części nie są duże.
Za naprawdę śmieszne pieniądze można zaznać szczypty luksusu. Zdecydowanie lepszy od aut podobnej klasy np. produkcji niemieckiej i nie tylko :)
Na razie bezawaryjnie.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.4 JTD 135KM 99kW [l/100km]